سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

دشمن یک جنگ ترکیبی تمام عیار علیه ملت ایران به راه انداخته است- اخبار فارس - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | یکشنبه، 26 شهریور 1402 - 18:14
مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری فارس گفت: امروز دشمن با بهره گیری از تمام تجربیات و امکانات خود یک جنگ ترکیبی تمام عیار علیه انقلاب اسلامی و ملت بزرگ ایران به راه انداخته است.
اسلامي،انقلابي،رضايي،علوم،جوانان،انقلاب،مومن،شهيد،فارس،استكب ...

خلاصه خبر

رضایی استقبال از پیش ثبت نام داوطلبی نمایندگی مجلس به ویژه از جانب جوانان را بی نظیر توصیف کرد و گفت: ملت بصیر ایران اسلامی همواره نشان داده که هر کجا احساس کند دشمن قصد توطئه دارد و به دنبال پروژه ناامید سازی است با حضور حماسی، غیرتمندانه و عالمانه در صحنه‌های مختلف دفاع از انقلاب اسلامی برگ‌های زرین دیگر به تاریخ درخشان این کشور و نظام اسلامی افزوده است.
وی افزود: همان گونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند هر کجا که انقلابی عمل کردیم پیروز شدیم و هر کجا عملکردمان انقلابی نبود با مشکلاتی مواجه شدیم و لذا عبور از برخی مشکلات و حل آن‌ها در دولت جهادی و مردمی سیزدهم نشان دهنده عمل به این فرمایش معظم له است.
مدیرکل سیاسی استانداری فارس گفت: تاریخ انقلاب اسلامی این تئوری را به خوبی اثبات کرده و شهید احمدی روشن‌ها، شهید داریوش رضایی نژادها، شهید حججی‌ها و هزاران جوان شایسته دیگر از جمله مصادیق این جوانان مومن انقلابی هستند.