سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

مدیرکل ارشاد کردستان: تحریم تسنیم نشانه پذیرش شکست دشمن در جنگ رسانه ای است- اخبار کردستان - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | یکشنبه، 26 شهریور 1402 - 18:14
علی اصغر دریایی گفت: مشخص است راهبردهای دشمنان در برابر رسانه ای قوی (خبرگزاری تسنیم) شکست خورده است. این تحریم نشانه رویکرد خصمانه و پذیرفتن شکست دشمن در جنگ رسانه ای است.
استان،كردستان،تسنيم،رسانه،خبرگزاري،دشمنان،تحريم،ارشاد،نقش،فر ...

خلاصه خبر

انتشار این خبر در سطح کشور از جمله استان کردستان، واکنش‌های مسئولان را در پی داشت و در همین زمینه ظهر امروز مدیرکل و معاونان فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و رئیس بسیج رسانه کردستان با حضور در دفتر این خبرگزاری، ضمن محکومیت اقدام اخیر آمریکا، حمایت قاطعانه خود را از مدیر و خبرنگاران این رسانه در استان اعلام کردند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان در بخشی دیگر از سخنان خود با بیان اینکه نقش هنر نیز در تلطیف فضا، ایجاد شور و نشاط اجتماعی و خنثی کردن توطئه‌های دشمنان نقش تأثیرگذار دارد، عنوان کرد: گرچه سال گذشته کانون اغتشاشات از استان کردستان بود اما هنرمندان این دیار پیشران و حامی اغتشاش نبودند.
دریایی از برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی در سطح استان و جشنواره دف‌زنی در روستای هشمیز و میدان آزادی سنندج به مناسبت ماه ربیع‌الاول خبر داد و گفت: شانزدهمین جشنواره تئاتر خیابانی مریوان در مهرماه امسال نیز امسال برگزار می‌شود.
عیسی فلاحی معاون فرهنگی و رسانه‌ای و حیدر رحیمی رئیس گروه رسانه اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان نیز در این دیدار حضور و از زحمات خبرنگاران این رسانه قدردانی کردند.