سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

پاسخ جبلی به ابهامات اینترنتی شدن شبکه جام‌جم و بازگشت چهره‌ها

مشرق | سیاسی | یکشنبه، 26 شهریور 1402 - 17:45
رئیس صدا و سیما در پاسخ به ابهاماتی درباره انتقال شبکه جام‌جم به فضای اینترنت و سیاست رسانه ملی در خصوص بازگشت چهره‌ها نکاتی را مطرح کرد.
شبكه،محتوايي،رويكردي،تحول،بازگشت،پاسخ،موضوع،ساختارها،طهماسب، ...

خلاصه خبر

پیمان جبلی رئیس صداوسیما در گفت‌وگویی با خبرنگار تسنیم به سؤالاتی درباره تعطیلی شبکه جام‌جم و انتقال آن به فضای اینترنت و سیاست بازگشت چهره‌ها خصوصاً ماجرای ایرج طهماسب پاسخ داد.
اگر در آن دو حوزه محتوایی و رویکردی دچار نقص، ضعف یا نیازی باشیم سراغ ساختارها هم خواهیم رفت.
چون ساختارها برای ما مقدس نیستند مگر اینکه در خدمت تحول محتوایی و تحول رویکردی باشند به ویژه دسترسی به مخاطب، رفع نیازهای مخاطب، هدایت فرهنگی که وظیفه رسانه ملی و دستگاه های فرهنگی است.
اگر این اهداف بخواهد محقق شود و ساختاری متناسب با آن تغییر کند ما حتماً برای تغییر آن ساختار، اقدام خواهیم کرد.
رئیس صداوسیما در پاسخ به سؤال دیگر درباره بازگشت ایرج طهماسب و ساخت سری جدید «مهمونی» که کماکان گمانه‌زنی‌هایش در فضای‌مجازی ادامه دارد و همچنین آیا این بازگشت سلبریتی‌ها و چهره‌ها ادامه‌دار خواهد بود، افزود:درباره این موضوع خاص همکاران ما مذاکراتی داشته‌اند با خیلی از تهیه‌کنندگان یا مجریان و یا برنامه‌سازانی که علاقه‌مند به استفاده از برندهای شناخته شده و همچنین برنامه‌ها، ساختارها و برندهای جدید هستند؛ همکاران ما در حوزه سیما در حال مذاکره‌اند.