سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

مهسا امینی اسم رمز کاسبی+ عکس

مشرق | سیاسی | یکشنبه، 26 شهریور 1402 - 17:45
مهسا امینی راهی برای برای کسب درآمد کاسبان و سودجویان ایران‌هراسی در یک‌سال بوده است، در سالگرد مهسا امینی کار بیزینسی این افراد به اوج خود رسیده به گونه ای که داد اپوزیسیون ضدایران را درآورده است.
كاسبي،شعار،دلار،مهسا،اغتشاشات،كنسرت،كسب،زن،آزادي،زندگي،اپوزي ...

خلاصه خبر

پس از مرگ مهسا رسانه های خارجی با انتشار محتوایی از قبل برنامه ریزی شده به عنوان همدردی از مرگ طبیعی مهسا سواستفاده کردند و با تحریک مردم آنها را به ایجاد نا آرامی در کشور دعوت کردند
پدر محسن شکاری که پسرش به جرم مفسد فی‌الارض اعدام شده بود، با تولید تیشرت و ماگ‌هایی از خون پسر خود کاسبی راه انداخته است.
عزاداری با کنسرت و بزن و بکوب
شاهین نجفی به مناسبت سالگرد مهسا امینی در شهر هانوفر آلمان کنسرت گذاشته است.
جالبه برای سالگرد شخصی که فوت شده کنسرت و بزن و بکوب برگزار می‌کنند.
یکی از کسانی که در این یک‌سال دلارهای کلان از سادگی براندازان به جیب زد، فائقه آتشین معروف به «گوگوش» بود.
یاسمین پهلوی همسر رضا پهلوی هم برای سالگرد مهسا امینی برای سخنرانیش بلیت فروشی می کند ۱۵۰ دلار عادی، ۲۵۰ دلار وی آی پی و بابت کنار شهبانو نشستن هم ۴۵۰ دلار می‌گیرد.
اینها فقط بخشی از درآمدهای کلان سران اپوزیسیون و کسب درآمد آنها از یک مرگ طبیعی است که نشان می دهد سران اپوزیسیون فقط در حد شعار می توانند براندازان را حمایت کنند و غیر از آن فقط می توانند پول براندازان را با اشک تمساح به جیب زده و از آنها کاسبی و کسب درآمد کنند و به آنها وعده های پوچ و تو خالی بدهند.