سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

آقای هاشمی! به جای پیشگویی عذرخواهی کنید- اخبار تهران - اخبار اجتماعی تسنیم

تسنیم | اجتماعی و حوادث | یکشنبه، 26 شهریور 1402 - 16:15
پس از انتشار گفتگوی محسن هاشمی؛ رئیس سابق شورای شهر تهران با یک روزنامه که در آن برنامه های مدیریت شهری را «سراب» دانسته بود، سخنگوی شهرداری تهران با انتشار یادداشتی به آن واکنش نشان داد.
شهري،دوره،مديريت،مترو،هاشمي،شهر،محسن،مديران،حوزه،تهران،پيشگو ...

خلاصه خبر

آغاز عملیات اجرایی خط 10مترو به طول 43کیلومتر، اضافه‌شدن 12رام قطار اورهال شده به ناوگان ریلی و عقد رسمی قرارداد 630دستگاه واگن مترو با شرکت چینی و آغاز به‌کار خط تولید آن همزمان با سفر شهردار به چین در همین ‌ماه نشان می‌دهند که مهرماه یک‌ ماه بی‌نظیر یا حداقل کم‌نظیر در تاریخ بلدیه در حوزه مترو خواهد بود.
تجربه این پیش‌بینی‌ها و اظهارنظرها را از سوی برخی از همراهان داشتیم و در مقطعی اساساً تحقق حداقل‌های بودجه شهر توسط شهرداری تهران از سوی برخی از این بزرگواران زیر سؤال رفت؛ درحالی‌که نه‌تنها بودجه محقق شد بلکه رکورد 153درصدی رقم خورد.
‌پشت تریبون‌های رسمی امکان عقد قرارداد 630دستگاه را در حد محال ارزیابی کردند و به طعنه گفتند شهرداری همین یک کار را بکند کفایت می‌کند، اما مدیریت شهری نه‌تنها این قرارداد را به سرانجام رساند بلکه آن را به 790دستگاه ارتقا داد و اورهال واگن‌های AC و DC را هم به آن افزود.
حالا هم دیر نشده، عزیزان و بزرگواران پیشقدم شوند و اقدامات صورت‌گرفته را به‌عنوان خبر خوش یا مژده به مردم شهر تهران اعلام کنند؛ پیش‌ازاینکه نیاز باشد قول و وعده آنها با وضعیتی که اتفاق افتاده مقایسه و بررسی شود.