خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 03 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

برپایی پاویون دانش بنیانها در نمایشگاه مواد و صنایع شیمیایی

مهر | دانش و فناوری | سه شنبه، 21 شهریور 1402 - 15:28
پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در ششمین نمایشگاه بین‌المللی مواد و صنایع شیمیایی، تجهیزات و خدمات آزمایشگاهی پاییز امسال در تهران برپا می‌شود.
آزمايشگاهي،شيميايي،تجهيزات،مواد،نوآوري،صنايع،نمايشگاه،حضور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، ششمین نمایشگاه بین‌المللی مواد و صنایع شیمیایی، تجهیزات و خدمات آزمایشگاهی (CLI ۲۰۲۳) از تاریخ ۳۰ آبان تا ۳ آذر ۱۴۰۲ در مرکز نمایشگاهی برج میلاد تهران برگزار می‌شود.
معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های کشور در حوزه صنایع شیمیایی و آزمایشگاهی از ابعاد مختلف اعم از تولید ماشین‌آلات، مواد اولیه، تجهیزات و خدمات وابسته؛ ایجاد ارتباط مستقیم بین تولید و تامین‌کنندگان مواد و تجهیزات شیمیایی و آزمایشگاهی با مصرف‌کنندگان؛ عرضه آخرین پیشرفت‌های صنعتی توسط شرکت‌های پیشرو بین‌المللی از مهم‌ترین اهداف برگزاری این نمایشگاه عنوان شده است.
مواد شیمیایی صنعتی، مواد شیمیایی دارویی و آزمایشگاهی، تجهیزات صنایع فرایندی، تجهیزات آزمایشگاهی (بالینی - صنعتی - آموزشی)، خدمات آزمایشگاهی، تجهیزات ایمنی و بهداشت صنعتی، گروه‌های کالایی شرکت‌کننده در نمایشگاه CLI ۲۰۲۳ هستند.
در پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در ششمین نمایشگاه بین‌المللی مواد و صنایع شیمیایی، تجهیزات و خدمات آزمایشگاهی که به همت صندوق نوآوری و شکوفایی ۱۴۰۲ برپا می‌شود، شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی به عرضه محصولات و نمایش توانمندی‌های خود در حوزه مواد و صنایع شیمیایی می‌پردازند.
شرکت‌های دانش‌بنیان علاقه‌مند به حضور در این پاویون می‌توانند در سامانه غزال صندوق نوآوری و شکوفایی به نشانی ghazal.inif.ir ثبت‌نام کنند و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۶۳۱۰۳۳۱۴ -۰۲۱ و ۰۹۹۴۵۸۶۳۸۴۵ (توسعه آینده بازار نوآوری ایرانیان) تماس بگیرند.
ظرفیت پاویون محدود بوده و اولویت با شرکت‌هایی است که زودتر ثبت‌نام کنند.
مهلت ثبت درخواست برای حضور در این نمایشگاه، روز پنجشنبه ۳۰ شهریور ماه ۱۴۰۲ خواهد بود.
یکی از برنامه‌های صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای کمک به توسعه بازار صادراتی شرکت‌های دانش‌بنیان، حمایت از حضور این شرکت‌ها در نمایشگاه‌های دائمی‌ خارجی و نیز حضور در نمایشگاه‌های معتبر بین‌المللی به دو صورت حضور مستقل و برپایی پاویون است.