خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 14 خرداد 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

اعلام آمادگی قرارگاه خاتم برای فشارافزایی دریایی پارس جنوبی- اخبار نفت و انرژی - اخبار اقتصادی تسنیم

تسنیم | اقتصادی | شنبه، 06 خرداد 1402 - 10:45
معاون فنی و مهندسی هلدینگ نفت وگاز و پتروشیمی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) گفت: به شرکت ملی نفت ایران پیشنهاد دادیم و اعلام کردیم که آمادگی این را داریم که بحث فشار افزایی در میدان گازی پارس جنوبی را در بخش دریا اجرایی کنیم.
پارس،جنوبي،شركت،نفت،كشور،ميدان،مجموعه،بحث،ساخت،دريا

خلاصه خبر

وی افزود: با شرکت ملی نفت ایران روی دو موضوع درحال مذاکره هستیم، یکی احداث چاه‌های infill در درون لوکیشن‌های موجود است که باعث افزایش برداشت از میدان پارس جنوبی می‌شود؛ در این خصوص الان در مناقصه هستیم.
معاون فنی و مهندسی هلدینگ نفت‌وگاز و پتروشیمی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) خاطرنشان کرد: به شرکت ملی نفت ایران پیشنهاد دادیم و اعلام کردیم که آمادگی این را داریم که بحث فشار افزایی در میدان گازی پارس جنوبی را در بخش دریا اجرایی کنیم.
وی افزود: شرکت نفت و گاز پارس، بحث فشارافزایی در پارس جنوبی را هم در خشکی و هم در دریا درحال بررسی دارد، ما اعلام کرده‌ایم که در بخش دریا می‌توانیم این موضوع را اجرایی کنیم و هیچ نگرانی بابت تکنولوژی در این خصوص نداریم.