خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 13 خرداد 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

چرا پلدختر متخصص قلب ندارد/ آیا پزشکان از منطقه فراری شد ه اند؟- اخبار لرستان - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | شنبه، 06 خرداد 1402 - 10:44
رئیس مرکز تحقیقات قلب و عروق لرستان از حل مشکل نبود متخصص قلب در تنها بیمارستان جنوب لرستان طی ماه های آینده خبر داد و گفت:در صورت فراهم شدن امکانات حاضرم دو روز در هفته به صورت رایگان در پلدختر به همشهریان خدمت کنم.
پلدختر،قلب،بيمارستان،رئيس،لرستان،دانشگاه،متخصص،خدمت،بهداشت،پ ...

خلاصه خبر

خبرگزاری تسنیم سوم خرداد ماه در گزارشی با عنوان«بیمارستان پلدختر متخصص قلب ندارد/پزشکان بومی حاضر به طبابت نیستند» به نبود متخصص قلب در تنها بیمارستان جنوب لرستان پرداخت که رئیس مرکز قلب و عروق لرستان و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی لرستان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم از حل مشکل نبود متخصص قلب در بیمارستان پلدختر طی ماه های آینده خبر داد.
پیگیری جدی برای حضور متخصص قلب در پلدختر
دکتر مصطفی چراغی رئیس مرکز تحقیقات قلب و عروق لرستان در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در پلدختر با بیان اینکه تاکنون هیچ احد والناسی از طرف شبکه بهداشت ودرمان پلدختر برای آمدن به این شهر و طبابت در آنجا از وی دعوت نکرده و قبول نکرده باشد، اظهار داشت: به عنوان یک فوق تخصص قلب و عروق و بومی پلدختر اعلام میدارم تاکنون هیچکدام از مسئولان شهرستان پلدختر چه به صورت شفاهی و چه به صورت مکتوب از بنده دعوت نکرده‌اند تا برای مداوای بیماران قلبی در بیمارستان پلدختر حضور پیدا کنم.
آمادگی فوق تخصص قلب برای طبابت رایگان در پلدختر
وی افزود: آیا تاکنون مسئولان شهرستان پلدختر چنین درخواستی به دانشگاه علوم پزشکی ارائه داده‌اند و بنده حضور پیدا نکرده‌ام؟
چراغی گفت: با این مصاحبه رئیس شبکه بهداشت پلدختر افکار عمومی در پلدختر به سمت من می‌رود در صورتی که به هیچ عنوان با من برای آمدن به پلدختر صحبت نشده و حرف‌های رئیس شبکه بهداشت ودرمان پلدختر کذب محض و کاملا دروغ است.
پزشکان متعهد به مردم پلدختر چرا به مردم خدمت نکردند؟
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی لرستان با طرح این سوال که چه چیزی سبب شده که نیروهای بومی هم در پلدختر نمی‌توانند خدمت کنند خاطرنشان کرد: پزشکان چه بدی در پلدختر دیده و با چه برخوردهایی روبرو شدند که نمی‌توانند در پلدختر بمانند؟دلیل اینکه رئیس شبکه بهداشت و درمان پلدختر نمی‌تواند پزشکان را جذب کند، چیست!؟
ضعف مدیریتی و مسائل حاشیه‌ای پزشکان را از پلدختر فراری داده!