خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 14 خرداد 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

لژیونر ایرانی آب پاکی را روی دست پرسپولیس ریخت

مشرق | ورزشی | شنبه، 06 خرداد 1402 - 10:41
علی علیپور مهاجم اسبق پرسپولیس گفت: پرسپولیس باز هم استقلال را شکست داده و در قهرمانی دبل خواهد کرد.
پرسپوليس،قهرماني،تيم،رابطه،بازيكنان،سرمربي،باشگاه،استقلال،فص ...

خلاصه خبر

خدا را شکر وضعیتم خیلی بهتر شده و تمریناتم را شروع کرده‌ام اما فعلاً تمریناتم انفرادی است و مجوز حضور در تمرینات گروهی را پیدا نکردم، با این وجود به شرایطم خیلی خوشبینم و از این مسأله بیشتر خوشحالم که می‌بینم هنوز مورد توجه باشگاه و سرمربی تیمم قرار دارم.
مهاجم اول تیم ما که اسپانیایی هم بود مورد توجه پورتو قرار گرفته و جدایی‌اش از تیم ما قطعی شده، به همین دلیل مسئولان تیم‌مان روی من حساب خاصی باز کرده‌اند و نظر مثبتی روی من دارند، از این رو عزم من خیلی جزم است که در سال آینده بهترین نمایش‌ها را برای تیمم داشته باشم.
من یک فصل دیگر با باشگاه ژیل ویسنته قرارداد دارم و باید در این باشگاه بمانم و حتماً در این مدت باز هم با دل و جان و همه تلاش ممکن سعی خواهم کرد که بهترین عملکرد و راندمان را برای تیمم داشته باشم.
بله خیلی امیدوارم که دوباره با افتخار به پیراهن تیم ملی برسم و این پیراهن ارزشمند را در جام ملت‌های آینده بر تن کنم.
خوشبختانه تا آن زمان هم فرصت باقی مانده و فکر می‌کنم فرصت دارم که نظر سرمربی تیم ملی را جلب کنم البته از این نظر خیلی خوشحالم که سرمربی نسبت به همه بازیکنانی که در ایران و خارج از کشور حضور دارند شناخت کاملی دارد و به توانایی‌هایی بازیکنان کاملاً آگاهی دارد.