خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 09 خرداد 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

هنرمندان مازندران نیازمند حمایت/ دوبله با یک گوشی در کنج خانه

مهر | استان‌ها | شنبه، 06 خرداد 1402 - 09:57
ساری- مازندران دارای استعدادها و ظرفیت‌های فراوانی است و این هنرمندان بی نام و نشان برای رساندن پیام و هنر خود نیازمند توجه هستند.
مازندران،استعدادهاي،نقالي،دوبله،هنر،معرفي،شناسايي،نوجوان،نوج ...

خلاصه خبر

دوبله با یک گوشی ساده و در کمد خانه
مریم مهدیانی یکی از استعدادهای ناشناخته مازندرانی است که به تازگی به هنر دوبله معرفی شده است و کار خود را با یک گوشی ساده و در کمد شروع کرده است، خود را ۱۹ ساله و اهل شهرستان ساری معرفی کرد و گفت: دو سالی است که به صورت مجازی در کار دوبله با گروه‌های مختلف در استان و تهران همکاری می‌کنم با آنکه تاکنون در کلاس آموزشی این رشته شرکت نکرده‌ام.
وی در گفتگو با خبرنگار مهر در پاسخ به اینکه چرا به سمت هنر دوبله کشیده شده‌اید، افزود: در یک برنامه‌ای کار دوبله ساده انجام دادم و از این طریق به استعداد خود پی بردم و به این رشته علاقه مند شدم و تمامی کارهای دوبله را با یک گوشی ساده و درکمد انجام می‌دهم.
وی که دو سالی است که دیپلم گرفته اما به دانشگاه نرفته است، با بیان اینکه هنوز جذب بازار کار هنر دوبله نشده است، به مشکلات فراروی این هنر اشاره کرد و گفت: داشتن استودیو و میکروفون مناسب از جمله نیازهای این هنر است و اگر استادیوم مناسب تهیه شود می‌توانم کار را گسترش دهم.
علاقه به نقالی با شاهنامه فردوسی
استعدادهای فرهنگی و هنری مازندران در قالب اجرای صحنه‌ای (مجری‌گری)، صداپیشگی و دوبله، سرود و تواشیح، تلاوت قرآن کریم، خوشنویسی، هنرهای تجسمی (نقاشی و نگارگری)، نقالی، هنرهای نمایشی و عروسکی، آواز و خوانندگی، نوازندگی و تنظیم موسیقی، تردستی و استندآپ کمدی شناسایی و معرفی شده است.