خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 14 خرداد 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

لزوم راه اندازی فرهنگسرای نوجوان در خمینی شهر

مهر | استان‌ها | شنبه، 06 خرداد 1402 - 08:29
اصفهان-مسئول دفتر هم اندیشی فرهنگ و هنر نوجوان شهرستان خمینی شهر گفت: در صورت رفع نیاز خمینی‌شهر به یک محل و فرهنگسرایی برای نوجوانان این شهرستان می‌تواند به قطب فرهنگی تبدیل شود.
نوجوانان،نوجوان،خميني،شهر،شهرستان،دفتر،اجراي،هفته،ادامه،اندي ...

خلاصه خبر

بخشی از افتخارات و استعدادهای این شهر نوجوان و جوانانی هستند که در رشته‌های مختلف فرهنگی درخشیده‌اند.
همچنین کسب ۲ مدال طلا در المپیاد فیلمسازی از دیگر افتخارات این دفتر است که توسط نوجوانان شهرستان در سال جاری رقم خورد.
هفته نوجوان و اجرای ۱۲۰ برنامه
مسئول دفتر هم اندیشی فرهنگ و هنر نوجوان شهرستان خمینی شهر با اشاره به طرح «همیار نوجوان» و همچنین طرح «سلام نوجوان» با طراحی لوگوی آنکه توسط نوجوانان صورت گرفت، ادامه داد: طراحی دیوارنگاری بر روی دیوار باغ بانوان و نمایشگاه هنرهای تجسمی برپا شد و به همین مناسبت، برنامه‌ای در خصوص فرهنگ‌سازی مصرف آب با طراحی تیزر و پوستر آن توسط نوجوانان و همچنین با اداره برق و گاز اجرا شد.
نوجوانان بمب انرژی هستند
مسئول دفتر هم اندیشی فرهنگ و هنر نوجوان شهرستان خمینی شهر ضمن اعلام اینکه به تازگی نوشته‌های یکی از نوجوانان این دفتر در قالب کتاب به چاپ رسیده است افزود: متأسفانه با وجود این همه پتانسیل و افتخارآفرینی توسط نوجوانان این شهرستان، بعضی از مسئولان زمانی که باید در میدان باشند و از نوجوان و توانمندی‌های حمایت کنند تا او به رشد و بالندگی برسد انجام نمی‌دهند ولی اگر همین نوجوان اشتباهی مرتکب شود آن موقع همه جا حاضر هستند.