خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 09 خرداد 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تمام اهداف تیم در اردوی تبریز بدست آمد

مهر | استان‌ها | جمعه، 05 خرداد 1402 - 21:34
تبریز - سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان با اشاره به اردوی یک ماهه در تبریز، گفت: خدا را شکر به همت هیات والیبال آذربایجان شرقی و مجمعه ورزشی تراکتور به اهداف خودمان دست یافتیم.
تيم،برزيل،واليبال،مسابقات،ملي،نوجوانان،وكيلي،بازيكنان،ورزشي، ...

خلاصه خبر

سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان با اشاره به اهداف این اردو که بدن سازی، قدرت و کارهای تاکتیکی بود، عنوان داشت: صبح‌ها در سالن بدن سازی باشگاه تراکتور کار می‌کردیم که جا دارد از مجموعه ورزشی باشگاه تراکتور تشکر کنم و همچنین بعد از ظهرها در سالن ورزشی پورشریفی تمرین می‌کردیم.
وکیلی با بیان اینکه تمرینات تیم طوری بود که چهار روز تمرین می‌کردیم و یک روز استراحت، اذعان داشت: به تمام برنامه‌هایی که در نظر داشتیم خدا را شکر دست یافتیم و علی رقم اینکه جای هیچ نگرانی در این مدت نداشتیم فردا تبریز را ترک می‌کنیم.
وی با اشاره به برنامه‌های تیم ملی در بازی‌های آسیایی قزقیزستان، توضیح داد: فردا پس از خروج از تبریز استراحت سه چهار روزه خواهیم داشت و از یازدهم تا بیست و ششم خرداد اردویی در تهران خواهیم داشت و بعد از آن به قرقیزستان سفر خواهیم کرد تا در مسابقات آسیایی در تقابل با تیم‌های هم گروه خودمان و نسبت به میزان آمادگی بازیکنان نتایج قابل قبولی کسب کنیم و موقع برگشت روی نقاط ضعف تیم کار خواهیم کرد برای مسابقات بعدی که در کشور برزیل بین تیم‌های ایران، برزیل، بلغارستان و یک تیم از اروپا که به ما هنوز اعلام نکردند.