خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 14 خرداد 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

معرفی نفرات برتر رقابت انتخابی تیم ملی دوچرخه سواری در قزوین + تصاویر- اخبار قزوین - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 05 خرداد 1402 - 20:14
مسابقه جایزه بزرگ و انتخابی تیم ملی دوچرخه سواری با حضور رکاب زنان تیم های ملی ایران و عراق و دوچرخه سازان مطرح کشور در شهر قزوین برگزار شد و در نهایت 12 نفر در 4 رده سنی به عنوان نفرات برگزیده این رقابت معرفی شدند.
قزوين،سني،رده،استان،مسابقات،رقابت،برگزيدگان،البرز،كسب،جوانان ...

خلاصه خبر

در رده سنی جوانان پوریا یعقوبی از استان البرز مقام نخست را کسب کرد، دانیال فرزانه از لرستان صاحب گردن‌آویز نقره شد و محمدعدنان شاهباز از استان قزوین به کسب مقام سومی رضایت داد.
در رده سنی بزرگسالان حسین عسگری از تهران اول شد و محمد رشیدی از استان البرز و بهنام آرین از استان همدان به ترتیب مدال‌های نقره و برنز این رده سنی از رقابت‌ها را کسب کردند.
در پایان این مسابقات و بعد از مشخص شدن برگزیدگان این بخش حسین برجی معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی‌ورزشی شهرداری قزوین به همراه محسن جواهری معاون ورزشی اداره‌کل ورزش و جوانان استان قزوین، مجید مجیدزاده عضو هیئت رئیسه و جلیل افتخاری رئیس کمیته پیش‌کسوتان فدراسیون دوچرخه‌سواری جوایز برگزیدگان در بخش‌های مختلف را اهدا کرده و مدال قهرمانی به گردن رتبه‌داران هر 4 بخش انداختند.