خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 14 خرداد 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

وزیر ارشاد: معتقد به دیوارکشی مقابل علم و فناوری جدید نیستیم- اخبار همدان - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 05 خرداد 1402 - 17:44
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: ما با اتکا به اندیشه امام راحل (ره)، معتقد به دیوارکشی مقابل علم و فناوری جدید نیستیم و در حساس ترین حوزه یعنی حوزه نرم افزاری جبهه انقلاب اسلامی، مشغول بازسازی و ارتقای این وضعیت هستیم.
فرهنگ،اسلامي،حوزه،ارشاد،فرهنگي،قرآني،ملاير،تاكيد،وزير،ايجاد، ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ملایر به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، محمدمهدی اسماعیلی در نشست صمیمی با فعالان فرهنگی شهرستان ملایر با بیان اینکه جامعه اسلامی جامعه‌ای است که در آن زیست مومنانه ظهور و بروز حداکثری پیدا کند، اظهار داشت: جامعه اسلامی ما امروزه اخلاقمند، قانونگرا و منسجم است و برخی پلشتی‌ها در آن به کمتر دیده می‌شود‌،‌ جامعه ایمانی و اسلامی که مقدمه شکل‌گیری تمدن نوین اسلامی است باید جامعه‌ای پیشرو و عامل باشد و نگاه ما در دولت سیزدهم این است که فرهنگ زیربنای این تحول رو به جلو است‌.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به ایجاد فعالیت‌های متنوع در حوزه قرآنی، گفت: بنای ما ایجاد تعامل و برآوردن چهره‌های جدید در حوزه فرهنگ و هنر است.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه به برگزاری محافل قرآنی در سازمان سینمایی اشاره کرد و گفت: مهمترین برنامه در برابر جنگ ترکیبی دشمن، گسترش فرهنگ قرآن است و باید تولید فیلم‌های قرآنی و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت برای تقویت این مهم محقق شود .