خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 14 خرداد 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

امام جمعه سمنان: نمایندگان مجلس سال آخر فعالیت را برای تبلیغات نگذارند- اخبار سمنان - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 05 خرداد 1402 - 17:14
نماینده ولی فقیه در استان سمنان، از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در دور یازدهم خواست که سال آخر فعالیت خود را برای تبلیغات نگذاشته و پیگیر امور مردم باشند.
اسلامي،حج،نمايندگان،مجلس،شوراي،سمنان،موسم،ملت،خانه،جمهوري،مط ...

خلاصه خبر

حجاج سفرای جمهوری اسلامی در موسم بزرگ حج هستند
خطیب نماز جمعه این هفته سمنان با اشاره به آغاز اعزام حجاج بیت‌الله‌الحرام به موسم حج، از حجاج کشورمان به‌عنوان سفیران جمهوری اسلامی و شیعیان جهان در موسم بزرگ حج تمتع نام برد و بابیان اینکه موسم حج از شعائر اسلامی است خاطرنشان کرد: باید همان‌گونه‌ای موسم حج ابراهیمی را به‌جای آوریم که از دین از ما خواسته است.
‌مطیعی بابیان اینکه باید منافع مادی و معنوی یا دنیوی و اخروی در حج مدنظر باشد، سبک زندگی، شناسایی دشمن اصلی دنیای اسلام، شناخت نقشه‌های استکبار و صهیونیسم و همچنین تبادل افکار و اندیشه‌ها را از بخش‌های دنیوی حج برشمرد و بیان کرد: باید از این حرکت سالانه مسلمانان لرزه بر اندام دشمن بیفتد.
وی با تأکید بر لزوم تمرکز فعالیت‌های حج بر انس و تقرب الی الله در مسائل معنوی و اخروی حج عنوان کرد: مسلمانان جهان جمهوری اسلامی را محور و نماد اقتدار برای خود می‌دانند.