خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 14 خرداد 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

مجلس به جای لایحه حجاب، صیانت از بی حجابی را تصویب نکند

مهر | استان‌ها | جمعه، 05 خرداد 1402 - 17:13
مشهد - امام جمعه مشهد مقدس گفت: امیدوارم بررسی و تحلیل لایحه حجاب در راستای کمک به مجلس برای تعالی و پیشبرد اهداف اسلام و انقلاب مؤثر واقع شود.
مجلس،رضوي،امام،آستان،لايحه،قدس،حجاب،خدمت،اشاره،مطهر،حرم،رضا، ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید احمد علم الهدی روز جمعه در خطبه‌های نماز جمعه مشهد که در حرم مطهر رضوی برگزار شد، با اشاره به خدمات آستان قدس رضوی در زمینه محرومیت زدایی اظهار کرد: خوشبختانه به برکت مدیریت تولیت عالم و روحانی و اخلاص خادمان، امروز یک شبکه نظامند خدماتی در آستان قدس رضوی در حال فعالیت است.
امام جمعه مشهد مقدس با اشاره به سرکشی هفته‌ای تولیت معزز آستان قدس از تمامی مناطق شهر به ویژه حاشیه شهر، ادامه داد: خدمت رسانی آستان قدس رضوی در عرصه‌های مختلف پزشکی، معیشتی و رفاهی متجلی شده تا جایی که خدام امام هشتم در طول ۱۰ روز، پنج هزار سرویس دندانپزشکی به خانواده‌های فقیر ارائه کردند.
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با تاکید بر اینکه امام رضا (ع) محدود به این آستان مقدس یا این استان نیست، بلکه کل کشور متعلق به امام رئوف است، گفت: عزیزانی که چه در مجلس چه در دولت و چه در دستگاه قضا فعالیت دارند، بدانند که همه خادم امام رضا (ع) هستند و خدمتشان باید شایسته حضرت باشد و قلب آقا را شاد کند.