خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 09 خرداد 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

ممبینی انتخابات هیئت فوتبال کهگیلویه و بویر احمد را لغو کرد/ پای افشاریان در میان است؟ + سند- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم

تسنیم | ورزشی | جمعه، 05 خرداد 1402 - 17:12
انتخابات هیئت فوتبال استان کهگلویه و بویراحمد در حالی رقم می خورد که عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال و رئیس کمیته داوران در پست ریاست آن اعلام نامزدی داشت.
استان،فوتبال،انتخابات،هيئت،كهگيلويه،دبير،نامه،بوير،احمد،فدراسيون

خلاصه خبر

طبق بررسی‌های به عمل آمده هدایت ممبینی دبیر کل فدراسیون فوتبال رسماً این موضوع را به دبیر کل هیئت فوتبال استان مذکور اعلام کرده است.
در نامه دبیر کل فدراسیون به گزارش‌های رئیس ورزش و جوانان استان کهگیلویه و فرماندار استان اشاره شده؛ تا تاریخ جدید انتخابات به بررسی شرایط و الزمات قانونی گره بخورد.
«دبیر محترم هیأت فوتبال استان کهگیلویه و بویر احمد
با سلام
احتراماً بازگشت به نامه شماره 219/4/2717 مورخ 1403/03/04 مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویر احمد منضم به نامه فرماندار محترم آن استان در خصوص مسائل مربوط به انتخابات هیئت فوتبال استان و با عنایت به اعلام نظر اداره حراست فدراسیون فوتبال به آگاهی می‌رساند انتخابات آن هیئت فوتبال می‌بایست پس از بررسی مجدد شرایط و لحاظ الزامات قانونی برگزار گردد.