خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 14 خرداد 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

مشکل آلودگی آب در برخی نقاط چهارمحال و بختیاری باید حل شود

مهر | استان‌ها | جمعه، 05 خرداد 1402 - 16:57
شهرکرد_امام جمعه شهرکرد گفت: مسئولین باید هرچه سریعتر آلودگی آب آشامیدنی برخی نقاط چهارمحال و بختیاری را حل کنند.
شهركرد،جمعه،آب،امام،انتظار،حمايت،اقدامات،شاهد،حوزه،مشكل،مشكل ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام والمسلمین محمد علی نکونام در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرکرد اظهار کرد: مردم می‌دانند که اقدامات فراوانی در بخش آب و آبرسانی انجام شده است اما انتظار دارند ابهام‌ها برطرف و مردم شفاف‌تر در جریان امور قرار گیرند، مسئولان تلاش کنند تا این مشکل سریع‌تر حل شود، مردم انتظار نداشتند که بعد از اقدامات صورت گرفته برای آب شرب با مشکل در کیفیت آب مواجه شوند، طرح‌های پدافندی و تصفیه‌خانه از حالت گزارش خارج شود و شاهد آثار آن در خانه‌های مردم باشیم.
وی افزود: مردم انتظار نداشتند بعد از این‌همه اقدامات برای آب، دوباره با این طعم و کیفیت آب مواجه شوند، انتظار است هر چه زودتر شاهد آثار تصفیه‌خانه‌ها و طرح‌های پدافندی در خانه‌های مردم باشیم.
امام جمعه شهرکرد همچنین افزود: در قرآن کریم خداوند داستان سرنوشت قوم عود، فرعون، ثمود و … بیان می‌کند و باید مردم از تاریخ عبرت بگیریند و خود را برای قیامت آماده کنند و گرفتار دنیا نشوند، خداوند از مکر دنیا نمی‌گذرد و مکاران در قیامت دچار خسران می‌شوند.