خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 14 خرداد 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

آیت الله مدرسی: لایحه حجاب و عفاف بر اساس شنیده ها اصلا بازدارندگی ندارد- اخبار یزد - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 05 خرداد 1402 - 16:42
امام جمعه بخش مرکزی یزد گفت: لایحه حجاب و عفاف بر اساس آنچه که شنیده هاست با وضعیت فعلی اصلا حالت بازدارندگی ندارد و مجلس حتما باید در این زمینه پای محکمی را به زمین بزند.
يزد،امام،مجلس،توجه،گلايه،امامي،حديث،جمعه،لايحه،مركزي،نگاه،نص ...

خلاصه خبر

امام جمعه بخش مرکزی یزد با بیان اینکه هفتم خردادماه افتتاح اولین دوره مجلس شورای اسلامی در سال 1359 است عنوان کرد: به این مناسبت هر سال نمایندگان مجلس با رهبر انقلاب در این ایام دیدار دارند و تاکنون نکته‌های قابل توجهی در این دیدارها مطرح شده است، از جمله اینکه قانون باید شفاف و صریح، کاربردی و همه جانبه‌نگر و قاطع باشد.
وی با تاکید بر اینکه هم چنین یکی از مباحثی که همینجا باید از دستگاه قضایی و دولت نسبت به آن قدردانی کرد در رابطه با توجه به لایحه حجاب و عفاف است عنوان کرد: اما یک گلایه خیلی قوی هم وجود دارد که بر‌اساس آنچه که شنیده‌هاست این لایحه با وضعیت فعلی اصلا حالت بازدارنگی ندارد و مجلس حتما باید در این زمینه پای محکمی را به زمین بزند و جایگاه بازدارندگی این لایحه به شکل ویژه مورد توجه قرار گیرد تا حجاب و عفاف به شکل شایسته و مورد قبول در جامعه حاکم باشد.