خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 14 خرداد 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

جشنواره ملی عکس میراث ماندگار در خراسان جنوبی آغاز شد- اخبار خراسان جنوبی - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 05 خرداد 1402 - 16:42
مدیرکل میراث فرهنگی گفت: 50 عکاس غیر بومی برای شرکت در جشنواره ملی عکس میراث ماندگار دعوت شده اند و به همراه 14 عکاس بومی به مدت چهار روز از جاذبه های تاریخی، گردشگری و صنایع دستی استان عکاسی می کنند.
خراسان،استان،جنوبي،بيرجند،جشنواره،گردشگري،ميراث،ثبت،ملي،عكاس ...

خلاصه خبر

شاه‌وردی با بیان اینکه این عکاسان از نقاط مختلف کشور مانند کیش، کرمانشاه، خراسان رضوی، همدان، خراسان شمالی، سبزوار، سیستان و بلوچستان و شهرکرد مهمان مردم مهمان‌نواز خراسان جنوبی هستند و در این رقابت هنری ارزشمند شرکت کرده‌اند.
وی گفت: دهکده گردشگری بیرجند، انجمن اقامتگاه‌های بوم‌گردی، مدیران اقامتگاه‌ها و فعالین گردشگری استان برای برگزاری این جشنواره کمک شایانی کرده‌اند ودومین جشنواره ملی عکس میراث ماندگار خراسان جنوبی با هدف ثبت تصاویری از جاذبه‌های طبیعی و گردشگری، صنایع دستی و تاریخی میراث‌فرهنگی استان برگزار شده است.
برگزاری جشنواره ملی عکس میراث ماندگار خراسان جنوبی فرصتی برای معرفی تمدن غنی استان است
فرماندار بیرجند هم با بیان اینکه برگزاری دومین جشنواره ملی عکس میراث ماندگار خراسان جنوبی را فرصتی برای معرفی تمدن غنی استان برشمرد.اظهار داشت: مردم خطه خراسان جنوبی به فرهنگ، ادب و هنر زبانزد هستند و در طول تاریخ این موضوع را ثابت کرده‌اند.