خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 09 خرداد 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

مردم اقدامات مسئولان را زیر نظر دارند/خدمت به کشور در اولویت باشد

مهر | استان‌ها | جمعه، 05 خرداد 1402 - 16:34
نائین_ امام جمعه شهرستان نایین گفت: مردم اقدامات مسئولان را با دقت زیر نظر دارند و در این راستا نمایندگان مجلس باید سعی کنند در فرصت باقیمانده اتمام کارهای نیمه تمام را مدنظر قرار دهندـ
مجلس،نمايندگان،تخريب،اسلام،مقابله،اصلاح،تصويب،قانون،ادامه،اس ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام و المسلمین محمد مطهرخو در نماز جمعه این هفته شهرستان نائین با اشاره به آمادگی حجاج به منظور عزیمت به سمت خانه خدا، اظهار کرد: هدف و فلسفه اصلی حضور در حج، ارتقای امت اسلامی و نزدیک شدن دل‌های آحاد امت اسلامی در مقابله با کفر، ظلم، استکبار و بت‌های تراشیده شده انسانی و غیرانسانی است.
وی ادامه داد: این سفر فرصت بسیار مناسبی برای حجاج ما است که از این کشور ام القری شیعه و کشور پر دشمن اعزام می‌شوند تا با اعمال و رفتارشان اسلام ناب را در عمل بنشان دهند.
امام جمعه شهرستان نائین اضافه کرد: حاجیان بایستی اسلام بدون تبعیض نژادی، تمایز جغرافیایی و طبقاتی، اسلام همراه با جهاد با کفر و نفاق، اسلام همراه با امر به معروف و نهی از منکر و در یک کلام اسلام ناب محمدی را در عمل و کلام نمایش دهند.
وی با اشاره به دیدار رهبر انقلاب با نمایندگان مجلس شورای اسلامی، گفت: رهبر انقلاب ضمن بیان مطالب مهم، مجلس را انقلابی خواندند و از کلیت مجلس ابراز رضایت کردند و البته فرمودند که استثنائاتی در افراد وجود دارد اما حرکت کلیت مجلس مثبت بوده است.