خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 09 خرداد 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

لیگ امسال پدیده نداشت

مشرق | ورزشی | جمعه، 05 خرداد 1402 - 16:00
کارشناس فوتبال کشورمان با اشاره به حرکت یکنواخت پرسپولیس در طول فصل گفت: این تیم شایسته قهرمانی بود. آنها از اشتباهات و غفلت رقبای خود به خوبی بهره برده و یک قهرمانی دیگر را به نام خود ثبت کردند.
ليگ،بازي،تيم،بازيكنان،شرايط،جوان،فوتبال،دست،مسجدسليمان،مازيا ...

خلاصه خبر

پرسپولیس شایسته قهرمانی بود؛‌ سپاهان و استقلال خودشان از قهرمانی دور شدند
به عنوان مثال سپاهان در بازی برابر ملوان به تساوی یک بر یک رضایت داد و مقابل تراکتور هم نتیجه را واگذار کرد تا فقط در همین دو بازی ۵ امتیاز از دست بدهد.
در سوی دیگر استقلال هم در سه بازی خود که روی کاغذ برنده بود، نتوانست امتیازهای لازم را کسب کند و از مجموع ۹ امتیاز تنها ۲ امتیاز را به دست آورد و در عرصه رقابت، همین اتفاقات چهره تیم قهرمان را مشخص می‌کند.
نکته دیگر در مورد لیگ امسال این بود که تغییرات به مراتب کمتری را شاهد بودیم،‌ البته اگر استقلال که در طول فصل ۳ بار مدیرعامل خود را عوض کرد و نفت مسجدسلیمان که در راس کادرفنی خود تغییراتی داشت را کنار بگذاریم شرایط سایر تیم‌ها خوب و قابل قبول بود و این یک امتیاز مثبت برای لیگ برتر امسال است.
از سویی دیگر نفت مسجدسلیمان به دلیل شرایطی که در جدول داشت برای نباختن بازی می‌کرد و این مسایل را باید مد نظر قرار داد البته این موضوع هم مهم است که ملوان با چه آرایشی در بازی‌ آخر خود به میدان رفت و شاید حضور بازیکنان جوان این تیم هم دلیلی بر کسب این نتیجه باشد.