خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 14 خرداد 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

امام جمعه موقت بیرجند: اضمحلال رژیم صهیونیست نزدیک است- اخبار خراسان جنوبی - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 05 خرداد 1402 - 15:44
امام جمعه موقت بیرجند گفت: اتاق مشترک جبهه مقاومت امروز در کرانه باختری ایجاد شده و اضمحلال رژیم کودک کش صهیونیست در آینده نزدیک رقم خواهد خورد .
اشاره،بيرجند،جمعه،انسان،آثار،اسلامي،مشرفي،خطيب،ناب،سعادت،زند ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم ازبیرجند، حجت‌الاسلام والمسلمین محسن مشرفی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه بیرجند که در مسجد جامع المهدی (عج) برگزار شد با تبریک دهه کرامت، اظهار کرد: یکی از زیبایی‌های فرهنگ ناب اسلام عزیز دعوت بشریت به تفکر و تعقل است.
وی با اشاره به اینکه قرآن علاوه بر اصل تفکر و زمینه‌سازی که برای تفکر دارد آثار و پیامد هر اندیشه‌ و مسیری را هم به انسان گوشزد می‌کند، افزود: براساس آیات قرآن، دنیا محل تلاش برای آخرت است و کسی که بدی انجام دهد نباید جزء بدی انتظار داشته باشد.
مشرفی با اشاره به اینکه آثار و پیامدهای اعمال به انسان برمی‌گردد، افزود: اگر افرادی در جامعه توجه‌ای به انتخاب خود نکنند آثار سوءاجتماعی دارد.
خطیب جمعه موقت بیرجند با اشاره بزرگداشت امامزادگان، گفت: فرزندان حضرت موسی کاظم(ع) با سفر به ایران، اسلام ناب را به ایران آوردند و امروز شاهدیم شهر مقدس قم و مشهد پایگاه انتشار اندیشه ناب اسلام و انقلاب اسلامی و فقه شیعه و الهام‌بخش همه آزادی خواهان شده است.