خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 14 خرداد 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

واکنش آیت الله علم الهدی به بررسی لایحه حجاب و عفاف در مجلس/ مبادا لایحه صیانت از بی حجابی به تصویب برسد- اخبار خراسان رضوی - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 05 خرداد 1402 - 15:44
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: مجلس لایحه‎ ای تصویب نکند که افراد همان‎طور که اگر کمربند ایمنی نبندند، جریمه مالی می‎ شوند، و اگر شعائر دین را زیر پا بگذارند و ارزش ‎های اخلاقی جامعه را فدای امیال نفسانی کنند، فقط تعزیر مالی در انتظارشان باشد.
امام،مجلس،حجاب،هشتم،رضوي،رضا،حضرت،لايحه،بارگاه،حرم،انقلاب،قر ...

خلاصه خبر

بر همین اساس، خدام حرم مطهر رضوی هم‎نشین این ملائکه هستند و اعم از برادر و خواهر، بدل آن فرشتگانی هستند که از طرف خدا موکل این بارگاه نورانی قرار داده شده‎اند.
نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی خاطرنشان کرد: همواره افراد زیادی به‎دنبال خادمی حضرت هستند اما امور آن‎ها مقدر نمی‎ شود زیرا امام هشتم خودشان باید بخواهند که چه کسی خدمت این حرم را به جا آورد و لباس خادمی حضرت را بر تن کند.
بر همین اساس، شما برادر و خواهری که در این بارگاه نورانی مشغول خدمت هستید باید به‎ خوبی قدر بدانید و بر خدمت خود اهتمام داشته باشید زیرا امام هشتم شما را انتخاب کرده و آن لحظه هم که مشغول امور خدمتی خود هستید، این امر را به امام رضا(ع) بگویید و از حضرت بخواهید که هم‎عرض دنیا، در آخرت هم شما را هم‎نشین وجود اقدس امام هشتم(ع) قرار دهد.
آیت الله علم ‎الهدی ضمن تمجید از خدمات آستان قدس رضوی در عرصه محرومیت‎زدایی گفت: به برکت مدیریت یک تولیت عالم، روحانی، باسواد، مدیر و مدبر به همراه اخلاص خادمان آستان مقدسه رضوی از عالی ‎ترین مرتبه تا رتبه‎های دیگر است که چنین نظام خدمتی منسجم و فوق ‎العاده منظمی وجود دارد.
وی ابراز کرد: این زیرساخت از گذشته ایجاد شده بود و اکنون تقویت شده تا در نتیجه آن، امروزه حوزه فعالیت و خدمت در حرم مطهر به جغرافیای نورانی این بارگاه محدود نشود، خدمات آستان قدس نه ‎فقط در سطح شهر بلکه حتی در سایر بلاد نیز گسترده باشد، تولیت معزز آستان قدس به صورت هفتگی در سطح شهر تردد می ‎کند و به‎خصوص در مناطق حاشیه شهر، به همشهریان امام هشتم(ع) سرکشی دارد.
امام رضا(ع) محدود به این آستانه مقدس یا این استان نیست بلکه کل کشور متعلق به امام رئوف است.
این مردم رعیت امام رضا(ع) هستند و این کشور، مُلک امام رضا(ع) است.
این کشور، مُلک امام رضا(ع) است.