خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 09 خرداد 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

امام جمعه بوشهر: خانواده زندانیان در شرایط سخت اقتصادی قرار دارند- اخبار بوشهر - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 05 خرداد 1402 - 15:44
امام جمعه بوشهر با تأکید بر توجه به حمایت از خانواده زندانیان نیازمند گفت: از تمام خیران و نیکوکاران تقاضا می شود در یک برنامه ریزی منسجم با انجمن حمایت از خانواده زندانیان همکاری کنند تا مشکلات این خانواده ها کاهش یابد.
بوشهر،اسلامي،ايران،استان،امام،دريايي،جمعه،جمهوري،روز،فقيه،زن ...

خلاصه خبر

خطیب نماز جمعه بوشهر با بیان اینکه زیارت حرم امام رضا ثواب بسیاری دارد، افزود: فضیلت و پاداش زیارت حرم این امام بزرگوار بسیار والاست به‌گونه‌ای که بخشودگی گناه، زدودن غم و اندوه و تحقق حاجت زائران از ویژگی‌های زیارت حرم رضا علیه‌السلام است.
امام جمعه بوشهر با تبریک سالروز آزادسازی خرمشهر قهرمان و گرامیداشت روز مقاومت و پایداری بیان کرد: عملیات بیت‌المقدس نشان از اقتدار ایران اسلامی است که با اتحاد و وحدت نیروهای مسلح اهم از سپاه، ارتش و بسیج انجام شد.
رئیس شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر اضافه کرد: ناوشکن دنا و ناو بندر مکران در قالب ناو گروه 86 بر اساس برنامه‌ریزی، با دریانوردی به دور دنیا نشان دادند که ایران اسلامی هم در حوزه دانش مدیریت و توانمندی در صحنه عملیات دریایی با این حجم بالا زمان و مسافت، از اقتدار بالایی برخوردار است.
وی با تبریک موفقیت ناو گروه 86 نیروی راهبردی دریایی ارتش گفت: این موفقیت نشان داد که ایران اسلامی چقدر در عرصه‌های مختلف پیشرفت کرده است.
خطیب نماز جمعه بوشهر با بیان اینکه آمریکا و کشورهای استعماری دنبال تضعیف جمهوری اسلامی هستند اضافه کرد: این کشورها ضمن اینکه هر روز ضعیف‌تر می‌شوند از آن طرف روز به روز بر توان قدرت دفاعی ایران اسلامی افزوده می‌شود.