خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 09 خرداد 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

ناوگروه ۸۶ نیروی دریایی هیمنه استکبار جهانی را در هم شکست

مهر | استان‌ها | جمعه، 05 خرداد 1402 - 15:41
اراک-امام جمعه اراک گفت:ناوگروه ۸۶ نیروی دریایی ارتش با اجرای موفق یک ماموریت حساس هیمنه استکبار جهانی را در هم شکست.
اسلامي،تقوا،مجلس،معيشتي،اراك،جمعه،ارتش،اشاره،نوسانات،خرمشهر، ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله قربانعلی دری نجف آبادی، در خطبه‌های این هفته نماز عبادی سیاسی جمعه اراک که در مصلی این شهر برگزار شد، اظهار داشت: عملی که از روی تقوا انجام گیرد ارزشمند و ماندگار است و تقوا ملاک کار برای رضای خدا است.
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با بیان اینکه تقوا پایه‌های جامعه را مستحکم می‌کند، گفت: تقوا جامعه را به سمت پیشرفت هدایت می‌کند و ایمان، امنیت و رفاه در سایه تقوا برقرار می‌شود و لذا همه رفتارهای یک جامعه باید بر پایه ایمان به خداوند و تقوا باشد.
دری نجف آبادی افزود: جلوگیری از تورم در بخش‌های مختلف نیازمند تدبیر حکیمانه و تصمیمات خردمندانه و دولت و مجلس باید در این راستا اقدامات جدی در دستور کار بگذارند.
وی با اشاره به اقتدار آفرینی ناو گروه ۸۶ نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: مأموریت موفق و حساس ناو گروه ۸۶ ارتش بار دیگر موفقیتی برای کشور، نیروهای مسلح و نیروی دریایی راهبردی ارتش رقم زد و افتخاری دیگر به ماندگار گذاشت.