خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 14 خرداد 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

فرمانده سپاه کردستان: دشمن در مقابل قدرتمان زبون و گرفتار است- اخبار کردستان - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 05 خرداد 1402 - 14:44
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: امروز اگر دشمن ما در منطقه زبون و گرفتار شده است بخاطر خون این شهدای گلگون کفن و سرافراز ماست.
خرمشهر،كردستان،رزمندگان،سپاه،مقدس،دفاع،استان،شكست،دوران،قدرت ...

خلاصه خبر

وی به روایت گوشه‌ای از حماسه‌ها و رشادت‌های رزمندگان در دوران دفاع مقدس پرداخت و گفت: فتح خرمشهر پیروزی بسیار بزرگی برای این ملت و انقلاب بود چرا که در این روز رزمندگان اسلام با قدرت الهی، خونین شهر را به خرمشهر تبدیل و به آغوش کشور بازگرداندند.
فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان با اشاره به اینکه قدرت نرم جمهوری اسلامی خلق حماسه خرمشهر را رقم زد، تصریح کرد: این پیروزی نشأت گرفته از ایمان و تقوای رزمندگان سپاه اسلام بود و امروز اگر دشمن ما در منطقه زبون و گرفتار شده است به خاطر خون این شهدای گلگون کفن و سرافراز ماست.
وی بر لزوم توجه به اهمیت گرامیداشت ایام سالروز فتح خرمشهر تأکید کرد و گفت: در راستای نهضت جهاد تببین باید شکوه و حماسه هشت سال دفاع مقدس را بازگو کنیم و این حماسه‌ها نسل به نسل بیان شوند.
معاون هماهنگ‌کننده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان با یادآوری اینکه امام خمینی(ره) فرمودند؛ «خرمشهر را خدا آزاد کرد»، بر بازگویی فداکاری‌های رزمندگان در دوران دفاع مقدس برای نسل جوان امروزی تأکید کرد