خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 09 خرداد 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

رژیم صهیونیستی ناتوان از مدیریت جنگ‌های طولانی است

مهر | استان‌ها | جمعه، 05 خرداد 1402 - 14:29
اصلاندوز-امام جمعه اصلاندوز گفت:رژیم صهیونیستی نه تنها توان راه‌اندازی و مدیریت جنگ‌های طولانی را ندارد بلکه تصور راه‌انداری عملیات‌های حتی کوچک نیز تبدیل به رؤیای تحقق نایافتنی شده است.
امام،رژيم،صهيونيستي،مقاومت،اصلاندوز،جمعه،جنگ،ادامه،رضا،زمان، ...

خلاصه خبر

امام جمعه شهرستان اصلاندوز گفت: مرور سیر جنگ‌های رژیم صهیونیستی با گروه‌های مقاومت، نشان می‌دهد که مدت آن‌ها کوتاه‌تر شده است این‌که چرا رژیم اشغالگر برای جنگ طولانی با مقاومت فلسطین آمادگی ندارد.
امام جمعه شهرستان اصلاندوز در ادامه ضمن گرامیداشت قرارگیری در آستانه ولادت هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت با تبیین رشد عمقی مکتب تشیع به عنوان یکی از نشانه‌های معرفت شیعیان در اثر آموزه‌های امام رضا (ع) افزود: یکی از نشانه‌های معرفت شیعیان در اثر آموزه‌های امام رضا علیه‌السلام آن است که بعد از آن حضرت، خداوند امتحان درک امامت در کودکی را از شیعیان گرفت.
حجت‌الاسلام جعفرزاده خاطرنشان کرد: بعد از حضرت ثامن‌الحجج (ع)، امام جواد (ع) در هشت سالگی، امام هادی (عج) در حدود هشت سالگی و امام زمان (ع) در پنج سالگی به امامت رسیدند که همه این رویدادها بعد از امام رضا علیه‌السلام است و مشاهده می‌کنیم که شیعیان دچار تفرقه و انشعاب نشدند، بلکه با معرفت بالا این حقیقت را درک کردند که امام معصوم حتی اگر در کودکی به مقام امامت برسد باز هم توانایی علمی، عقلی و معنوی کسب این مقام را دارد.
خطیب جمعه شهرستان اصلاندوز در بخش‌های دیگر خطبه‌های نماز جمعه ضمن انتقاد از مسئولان و متولیان آب و فاضلاب در استان خاطر نشان کرد: یکی از دغدغه‌های این روزهای مردم اصلاندوز، مسائل مربوط به کمبود آب است که هر روز تماس‌ها و مراجعات بسیاری در این رابطه دارم و مردمی که مراجعه می‌کنند اظهار می‌کنند روزهای زیادی است که حتی آب برای استحمام ندارند این موضوع گلایه شدید مردم را ایجاد کرده است و در این راستا انتقاد بر متولیان امر وارد است و انتظار می‌رود صدای العطش مردم اصلاندوز مغان شنیده شود.