خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 14 خرداد 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

آمادگی ایران برای ورود سرمایه‌گذاران خارجی

باشگاه خبرنگاران | اقتصادی | جمعه، 05 خرداد 1402 - 14:28
مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: با آماده بودن بسته‌های سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ایران، از دستگاه دیپلماسی می‌خواهیم که روند ورود سرمایه‌گذاران به صنعت پتروشیمی را تسهیل و تسریع کند.
پتروشيمي،صنعت،ايران،توسعه،كشورمان،محصولات،ديپلماسي،ملي،ميرزا ...

خلاصه خبر

معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی گفت: راهبرد شرکت ملی صنایع پتروشیمی تکمیل زنجیره ارزش محصولات پتروشیمی است و ۲۱ طرح مهم به هلدینگ­‌های پتروشیمی برای تحقق زنجیره ارزش معرفی شده است.
فعال­‌تر شدن دیپلماسی انرژی و توسعه صادرات محصولات پتروشیمی ایران
معاون وزیر نفت ادامه داد: تا پایان فعالیت دولت سیزدهم همه ۹۹ کاتالیست­‌های مورد استفاده در صنعت بومی­‌سازی خواهد شد.
شاهمیرزایی خطاب به سفرای کشورمان گفت: باید از همه ظرفیت­‌های موجود در وزارت امورخارجه و سفارتخانه­‌های کشورمان برای فعال­‌تر شدن دیپلماسی انرژی و توسعه صادرات محصولات پتروشیمی ایران استفاده کرد.
به گزارش شانا، نشست بررسی راهبرد‌های توسعه و ارتقای تعاملات بین‌المللی صنعت پتروشیمی با هدف توسعه دپیلماسی انرژی همسو با توسعه بازار صادراتی پتروشیمی، معرفی ظرفیت‌ها، امکانات و توانمندی‌های صنعت پتروشیمی کشورمان و بررسی راهکار‌های تسهیل صادرات این صنعت با حضور سفرای ایران در کشور‌های برزیل، هند، تانزانیا، بورکینافاسو، صربستان همچنین سرکنسول‌های کشورمان در گوانگژو چین و اکتائو قزاقستان برگزار شد.