خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 13 خرداد 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

کمبود نیروی انسانی در حوزه درمان شهرستان دشتستان رفع شود

مهر | استان‌ها | جمعه، 05 خرداد 1402 - 13:34
بوشهر- امام جمعه دشتستان گفت: انتظار می‌رود با تلاش و پیگیری مسئولان، کمبود نیروی انسانی در حوزه درمان شهرستان دشتستان رفع شود.
امام،ايران،مجلس،دشتستان،جمعه،مصلح،نيروي،اشاره،مسير،ادامه،حجا ...

خلاصه خبر

وی با اشاره به کمبود نیروی انسانی در بخش درمان شهرستان افزود: علی رغم اقدامات خوبی که در زمینه زیرساخت‌ها و تجهیزات انجام گرفته است ولی بیمارستان شهید گنجی و بخش درمان شهرستان از کمبود نیروی انسانی رنج می‌برد.
امام جمعه دشتستان گفت: بعد از حضرت ثامن‌الحجج (ع)، امام جواد (ع) در هشت سالگی، امام هادی (ع) در حدود هشت سالگی و امام زمان (عج) در پنج سالگی به امامت رسیدند.
امام جمعه دشتستان خاطرنشان کرد: به این ترتیب شرایط لازم فراهم شد تا ایران به‌عنوان پایگاهی برای اهل‌بیت علیهم‌السلام شود و تا آخرالزمان این مسیر را ادامه دهد.
وی در ادامه به موضوع عفاف و حجاب پرداخت و با اشاره به راهکارهای تربیت در زیست عفیفانه افزود: همه‌چیز از یک ایمان درونی و باور قلبی شروع می‌شود؛ ایمان و باوری که ما را به یقین می‌رساند، کاری که انجام می‌دهیم درست و تصمیممان صحیح است!
وی ادامه داد: باید زمینه‌های علاقه‌مندی به حجاب را از روزهای کودکی شروع کنیم؛ در این مسیر بهترین الگو برای او مادرش است؛ بخش بزرگی از مسیر علاقه‌مندشدن دختران به حیا و حجاب، به‌عهده مادر است.
امام جمعه دشتستان تاکید کرد: در مسیر رسیدن به اهداف بلند و فتح قله باید خطرات را پذیرفت و از آن نهراسید.
مصلح بیان کرد: حضور دریادلانی که در این دریانوردی تاریخ ساز بودند در نماز جمعه این هفته برازجان خیرمقدم می گویم، مردم دشتستان به چنین دریادلان خود افتخار می‌کند ایشان نه تنها مایه افتخار دشتستان بلکه مایه افتخار ایران اسلامی هستند.