خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 14 خرداد 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

رهبر انقلاب فرهنگ را حوزه اصلی برای پیشبرد اهداف انقلاب می داند

مهر | استان‌ها | جمعه، 05 خرداد 1402 - 13:29
همدان_وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: رهبر انقلاب حوزه فرهنگ را حوزه اصلی برای پیشبرد اهداف انقلاب دانسته و برای آن وقت می‌گذارند، گفت: امروز رهبر انقلاب، پرچم دار این نهضت هستند.
انقلاب،فرهنگ،تاكيد،اسلامي،اسماعيلي،شهرستان،حوزه،ارشاد،وزير،م ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، محمدمهدی اسماعیلی ظهر جمعه در نشست شورای اداری ملایر که با حضور فعالان فرهنگی و هنری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: رهبر انقلاب حوزه فرهنگ را حوزه اصلی برای پیشبرد اهداف انقلاب دانسته و برای آن وقت می‌گذارند، گفت: امروز رهبر انقلاب، پرچم دار این نهضت هستند.
اسماعیلی با بیان اینکه این انقلاب، اتکا به مردم و توکل به خدا دارد، مطرح کرد: همه جبهه استکباری و طاغوتی باهم متحد شدند که انقلاب اسلامی را از نفس بیندازند اما آنها از نفس افتادند و انقلاب سرافراز شد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه بشار اسد ماند چون رهبر انقلاب مقتدرانه پای جبهه انقلاب ایستادند، تاکید کرد: هدف دشمن پشیمانی گذشته و ناامیدی نسبت به آینده است اما فرزندان انقلاب به گذشته افتخار می‌کنند و به آینده امیدوار هستند.