خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 13 خرداد 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

فرهنگ و ارشاد مهمترین جایگاه پیشبرد آرمانهای انقلاب اسلامی است

مهر | استان‌ها | جمعه، 05 خرداد 1402 - 13:15
همدان_وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت:بنده معتقدم مهمترین جایگاه اعمال پیشبرد و پیشرفت آرمانهای انقلاب اسلامی همین حوزه فرهنگ و ارشاد است.
فرهنگ،اسلامي،حوزه،اسماعيلي،ارشاد،قرآني،فرهنگي،كشور،ملاير،مطر ...

خلاصه خبر

وی جامعه اسلامی را جامعه‌ای دانست که در آن زیست مومنانه شیوع حداکثری پیدا کند و افزود: جامعه ایمانی و اسلامی که مقدمه شکل گیری تمدن نوین اسلامی است باید جامعه‌ای پیشرو و عامل باشد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از ابلاغ برنامه‌ای روشن برای سال ۱۴۰۲ به همه بخش‌های حاکمیتی کشور از جمله ائمه جمعه شهرها و استانداران خبر داد و مطرح کرد: تحولات مهمی در نظام بودجه فرهنگ ایجاد کردیم.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مطرح کرد: ما با با اتکا به اندیشه امام راحل، معتقد به دیوار کشی در مقابل علم و فناوری جدید نیستیم.
وی با بیان اینکه در حوزه قرآنی فعالیت‌های متنوع در کشور ایجاد کردیم، گفت: بنای ما ایجاد تعامل و برآوردن چهره‌های جدید در حوزه فرهنگ و هنر است.
اسماعیلی مهمترین برنامه در برابر جنگ ترکیبی دشمن را گسترش فرهنگ قرآن دانست و بر تولید فیلم‌های قرآنی و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت برای تقویت این مهم تاکید کرد.