خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 14 آذر 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

اجتماع جانبازان شیمیایی بر مزار شهید سلیمانی

مهر | استان‌ها | جمعه، 05 خرداد 1402 - 12:34
کرمان - همزمان با روز مقاومت و پایداری، جانبازان شیمیایی با حضور بر مزار سردار دلها با آرمانهای شهدای مقاومت تجدید پیمان کردند.
كرمان،گلزار،شهداي،شهيد،سليماني،حضور،قاسم،خرمشهر،زيارت،كشور،مطهر

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری مهر، ۲۰۰ جانباز شیمیایی از سراسر کشور به مناسبت سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر با حضور محسن رضایی، فرمانده اسبق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جوار مزار مطهر شهید سپهبد قاسم سلیمانی سیدالشهدای جبهه مقاومت گردهم آمدند و با آرمان‌های شهیدان تجدید پیمان کردند.
سردار محمدرضا حسنی سعدی، مدیر گلزار شهدای کرمان در این آئین با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان به ویژه شهیدان عملیات بیت‌المقدس و فتح خرمشهر، اظهار داشت: تاکنون بیش از ۷۰ ملیت از سراسر دنیا به زیارت مزار مطهر شهید سپهبد قاسم سلیمانی آمدند.
گردهمایی ۲۰۰ جانباز شیمیایی از سراسر کشور در گلزار شهدای کرمان با آئین غبارروبی و عطرافشانی قبور مطهر شهدا به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر با حضور سردار نظری، فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان و فداکار استاندار کرمان همراه بود.