خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 14 خرداد 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تولیت آستان قدس : دانشگاه علامه طباطبایی در تراز انقلاب اسلامی عمل کند- اخبار خراسان رضوی - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 05 خرداد 1402 - 11:41
تولیت آستان قدس رضوی گفت: دانشگاه علامه طباطبائی به عنوان دانشگاه تخصصی علوم انسانی کشور باید در دستیابی به رشد و توسعه و دانش در حوزه علوم انسانی در تراز انقلاب اسلامی عمل کند.
علمي،دانشگاه،آستان،رضوي،علامه،قدس،فرهنگي،انساني،كشور،علوم،هم ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، به نقل از آستان نیوز، حجت الاسلام والمسلمین احمد مروی در دیدار هیئت رئیسه دانشگاه علامه طباطبائی که در حرم مطهر امام رضا(ع) انجام شد، نسبت به اهمیت ﺗﻼﺵ ﺑﺮﺍﯼ ﮔﺴﺘﺮﺵ ﻫﻤﮑﺎﺭﯼ‌ﻫﺎﯼ ﻋ� ﻤﯽ و ﭘﮋﻭﻫﺸﯽ میان آستان قدس رضوی و مراکز علمی داخل و خارج از کشور برای ﻧﻴﻞ ﺑﻪ ﺍﻫﺪﺍﻑ کلان این آستان مقدس تأکید و اظهارداشت: ارتباط و همکاری فعال میان بخش‌های فرهنگی و علمی آستان قدس رضوی با بخش‌های علمی داخل و خارج از کشور مورد استقبال، خوشوقتی و انتظار بنده است، زیرا این ارتباطات می‌تواند به بهره برداری هرچه بهتر از ظرفیت‌های علمی و فرهنگی دستگاه حضرت رضا(ع) منجر شود.
در پایان این دیدار با حضور قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی تفاهم‌نامه همکاری مشترک مابین آستان قدس رضوی و دانشگاه علامه طباطبایی با هدف هم افزایی ظرفیت‌ها در راستای انجام بهینه مأموریتهای علمی و فرهنگی و تقویت و بهره‌گیری از ظرفیتهای دو نهاد در طراحی و تبیین رویکردهای نوین، میان دکتر عبدالحمید طالبی رئیس سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی و دکتر عبدالله معتمدی رئیس دانشگاه علامه طباطبایی به امضاء رسید.