خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 14 خرداد 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

بذرپاش: هواپیماهای جدید در راه است/ واگذاری فرودگاه ها به بخش خصوصی/ قیمت سازی کاذب مشاوران املاک برای مسکن- اخبار مازندران - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | اقتصادی، استان‌ها | جمعه، 05 خرداد 1402 - 10:42
وزیر راه و شهرسازی گفت: توسعه ناوگان هوایی در دستور کار قرار دارد و تا روزهای آینده هواپیماهای جدیدی به ناوگان هوایی کشور می پیوندد.
مسكن،شهرسازي،بذرپاش،مازندران،وزير،زمين،توسعه،كشور،رامسر،مسكو ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری، مهرداد بذرپاش ‌در جمع مدیران استان مازندران بیان داشت: در سال‌های گذشته شاهد تولید حداقلی مسکن بودیم که همین مسئله موجب شد قیمت‌ها افزایش یابد.
بذرپاش تصریح کرد: ازآن‌جا که زمین‌های کشاورزی درجه یک و دو مازندران قابل ساخت مسکن نیست بنابراین توسعه ساخت‌وساز در برخی مناطق به‌کندی صورت می‌گیرد.
ایجاد چهار شهرک مسکونی 222هکتاری در مازندران تصویب می‌شود
وزیر راه و شهرسازی همچنین در بازدید از پروژه نهضت ملی مسکن رامسر با درخواست واگذاری زمین‌های دولتی و نهادهای عمومی و دستگاه‌های اجرایی برای ساخت مسکن از تصویب ایجاد چهار شهرک مسکونی 222هکتاری به‌زودی در مازندران خبر داد.
بذرپاش اظهار داشت: در استان مازندران برای تأمین زمین با مشکل مواجه بودیم اما تا الآن با همت و پیگیری همکاران 130 هکتار زمین تأمین شده است و چهار شهرک مسکونی در حدود 222هکتاری هستند که در آستانه تصویب مراحل در شورای‌عالی شهرسازی‌اند که هفته آینده اعلام خواهد شد.
وزیر راه و شهرسازی امروز به‌منظور شرکت در یادواره شهدای شیرود و سالگرد خلبان شهید شیرودی و بازدید از چند طرح حوزه مسکن و راه‌سازی مازندران وارد شهرستان رامسر شد.