خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 09 خرداد 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

وزیر اطلاعات: رقابت‌های انتخاباتی نباید منجر به فاصله بین مسؤولان شود

مشرق | سیاسی | پنجشنبه، 04 خرداد 1402 - 22:47
وزیر اطلاعات گفت: امسال که سال انتخابات است زمینه افزایش تقابل‌ها وجود دارد و باید تلاش شود که رقابت‌ها، اجازه گسست و فاصله ایجاد کردن بین مسئولان ما را ندهد.
اطلاعات،اصفهان،وزير،خطيب،تلاش،استان،مسؤولان،دشمن،رسانه،انتخا ...

خلاصه خبر

به گزارش مشرق، حجت‌الاسلام سید اسماعیل خطیب وزیر اطلاعات در شورای تأمین استان با اشاره به حماسه آزادسازی خرمشهر و گرامیداشت شهدای هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت: استان اصفهان در حوزه‌های مختلف، چون فرهنگی، اقتصادی، صنفی و علمی پیشتاز است و صبر و استقامت مردم استان در برهه‌های مختلف انقلاب اسلامی مثال زدنی است.
خطیب با تأکید بر تلاش همه در جهت افزایش مشارکت مردم در انتخابات، گفت: دشمنان به دنبال کاهش مشارکت مردم در انتخابات پیش رو هستند.
وزیر اطلاعات بیان کرد: یکی از برنامه‌ریزی‌های دشمن در سال جدید تلاش برای تبدیل شرایط نارضایتی‌های اقتصادی، معیشتی، اجتماعی و صنفی به چالش برای نظام است.
وزیر اطلاعات افزود: برخی افراد دنبال این هستند که اقدامات و خدمات دولت و مسؤولان را زیر سؤال برده یا تلاش می‌کنند آن‌ها را ضعیف جلوه دهند.
در پایان ضمن تجلیل از زحمات مدیرکل سابق اطلاعات استان اصفهان مدیرکل جدید معرفی شد.