خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 20 آذر 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

آغاز ساخت بیمارستان 1000تخت خوابی در مشهد/ وزیر بهداشت: ساخت 5� ابر بیمارستان در دست اقدام است- اخبار خراسان رضوی - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 02 فروردین 1402 - 13:50
با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و استاندار خراسان رضوی، کار ساخت ابر بیمارستان یک هزار تخت خوابی در شهرک دانش و سلامت دانشگاه علوم پزشکی مشهد آغاز شد.
مشهد،بيمارستان،شهر،ابر،پزشكي،ساخت،تخت،آسانتر،زائران،بيمارستاني

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، به نقل از روابط عمومی علوم پزشکی مشهد،این پروژه در مجموعه شهرک دانش و سلامت مشهد با زیر بنای حدود صد هزار متر مربع و در راستای دسترسی آسانتر مردم مشهد و زائران بارگاه منوری رضوی در قالب 8 طبقه با جانمایی هزار تخت بیمارستانی احداث می شود.
وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی در حاشیه آغاز ساخت این بیمارستان در گفتگو با وب دا اظهار کرد: استان خراسان رضوی و به خصوص شهر مشهد از لحاظ میزان تخت های بیمارستانی از میانگین استاندارد پایین تر است از همین رو نیاز بود برای این استان و شهر مشهد که زائر پذیر است توجه بیشتری در حوزه ساخت بیمارستانهای مجهز مبذول شود.