خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 09 خرداد 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

امام جمعه یزد: گرانی و تورم باید با اولویت بالا و سرعت زیاد مهار شود- اخبار یزد - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 02 فروردین 1402 - 13:49
نماینده ولی فقیه در استان یزد با اشاره به اینکه گرانی و تورم باید با اولویت بالا و سرعت زیاد مهار شود گفت: راهکار تحقق شعار سال به خوبی در پیام نوروزی مقام معظم رهبری بیان شده است.
تفكر،يزد،امام،دقيق،تاكيد،زمان،ناصري،يزدي،كارها،مهمي،جمعه،آمو ...

خلاصه خبر

امام جمعه یزد افزود: هر کسی که به امام خمینی(ره) چیزی می‌گفت امام با دقت گوش می‌دادند ولی بلافاصله تصمیم نمی‌گرفتند و مدت زمان زیادی حتی در حد یک هفته و یا سه ماه برای آن تفکر و بررسی می‌کردند و پس از آن تصمیم لازم اتخاذ می‌شد.
وی با بیان اینکه فرمایشات مقام معظم رهبری در پیام نوروزی و سخنرانی نوروزی در حرم مطهر حضرت علی بن موسی الرضا(ع) بسیار هوشمندانه، دقیق و راهبردی بود گفت: ایشان توصیه‌های بسیار خوبی در فرمایشاتشان برای مسئولان داشتند و امیدواریم که همه ما در حد توانمان این فرمایشات را در دستور کار خودمان قرار دهیم.
امام جمعه یزد به گرانی‌هایی که در سال گذشته گریبان‌گیر مردم شده بود اشاره کرد و افزود: متاسفانه همانگونه که رهبر معظم انقلاب هم به آن اشاره فرمودند، در سال گذشته گرانی و فشار اقتصادی به ویژه به طبقات ضعیف فشار زیادی وارد کرد و باید دولت امسال در عمل به شعار سال و مهار تورم و افزایش تولید برنامه‌ریزی دقیق داشته باشد و برای تحقق آن با جدیت تلاش کند.