خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 05 فروردین 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

۷ هزار کارگر از بیکاری نجات یافتند

مشرق | اجتماعی و حوادث | یکشنبه، 28 اسفند 1401 - 21:56
آخرین نشست شورای معاونین دادگستری کل استان تهران با حضور رئیس کل دادگستری استان تهران، دادستان تهران و معاونین قضایی رئیس کل برگزار شد.
تهران،استان،قضايي،دادگستري،تعطيلات،تاكيد،نوروز،ايام،رئيس،واح ...

خلاصه خبر

رئیس کل دادگستری استان تهران ضمن ابراز خرسندی از اهتمام مسئولان و مدیران واحدهای قضایی به‌منظور اجرایی کردن سیاست‌های دستگاه قضا در دادگستری کل استان تهران عنوان کرد: بی‌شک اگر همت و تلاش مدیران و مسئولان واحدهای قضایی، کارکنان قضایی و اداری نبود، بسیاری از توفیقات حاصل نشد که در همین راستا، از تمامی همکاران خود در واحدهای قضایی سراسر استان تهران و معاونین محترم تشکر می‌کنم.
القاصی خود بر ضرورت راه‌اندازی هیئت اتقان آراء تاکید کرد و گفت: اهمیت این هیات از آن حیث است که می‌تواند قضات را از نظر علمی مورد ارزشیابی قرار دهد و توان علمی قضات را احصاء و تعیین نماید.
القاصی تاکید کرد تا دادستان‌ها و روسای حوزه‌های قضایی در هماهنگی و تعامل با پلیس به‌گونه‌ای عمل نمایند تا با توجه به تعطیلات پیش‌رو، محیط برای عرض اندام مجرمان و به‌طور خاص سارقان ناامن شود.
وی فرصت خدمت در دستگاه قضا را گذرا دانست و از همه مسئولان قضایی، قضات و کارکنان اداری دادگستری کل استان تهران خواست تا در جهت خدمت به مردم و کسب رضایت پروردگار متعال مستمرا با عزم و اراده راسخ گام بردارند.