خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 12 فروردین 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

شرایط مناسب برای حضور مسافران نوروزی در شهرستان گناوه فراهم است

مهر | استان‌ها | یکشنبه، 28 اسفند 1401 - 21:42
گناوه- فرماندار گناوه گفت: تمهیدات لازم برای تعطیلات نوروز و پذیرایی از مهمانان و مسافران در شهرستان گناوه اندیشیده شده است.
شهرستان،گناوه،مسئولان،فرماندار،تعطيلات،ادارات،رساني،سفر،نورو ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، محمدتقی صفری عصر یکشنبه در نشست شورای اداری شهرستان گناوه با تاکید بر آمادگی همه کمیته‌های ستاد خدمات سفر شهرستان برای تعطیلات پیش رو اظهار داشت: کمیته‌های خدمات سفر نوروزی شهرستان گناوه تشکیل و مسئولان آنها مشخص شده که همه مسئولان این کمیته‌ها باید زیرمجموعه‌های خود را فعال و از توانایی‌های دستگاه‌های مختلف زیرمجموعه استفاده کنند.
فرماندار گناوه افزود: مسئولان کمیته‌ها باید با زیرمجموعه‌ها نشست‌های منظم برگزار و گزارش‌های این نشست‌ها را به اطلاع فرماندار برسانند.
وی گفت: تمهیدات لازم برای تعطیلات نوروز و پذیرایی از مهمانان و مسافران در شهرستان گناوه اندیشیده شده است و همه مسئولان ادارات و دستگاه‌ها و مسئولان کمیته‌های خدمات سفر باید کمک کنند تا نوروز امسال نیز بتوانیم خدمات شایسته ای به هموطنان ارائه کنیم.
فرماندار گناوه گفت: حضور مسئولان ادارات و کمیته‌های ستاد خدمات سفر در ایام تعطیلات نوروز در شهرستان مهم و ضروری است و باید در شهرستان حضور داشته باشند.
فرماندار گناوه یادآور شد: برنامه‌ریزی برای آب‌رسانی به مسافران و گردشگران در خیابان ساحلی انجام شده است.
وی گفت: با برنامه‌ریزی صورت گرفته در شهرستان گناوه از توان بخش خصوصی برای سرمایه گذاری و رشد و توسعه شهرستان بهره برده شد.