خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 05 فروردین 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

توطئه‌های دشمنان با رهنمودهای رهبری و بصیرت مردم خنثی شد

مهر | استان‌ها | یکشنبه، 28 اسفند 1401 - 21:28
گناوه- امام جمعه گناوه گفت: توطئه‌های دشمنان در سال ۱۴۰۱ علیه نظام مقدس اسلامی به خصوص اغتشاشات اخیر با بصیرت و حضور مردم و رهنمودها و هدایت های رهبری خنثی شد.
توليد،حمايت،گناوه،شعار،بهار،تحقق،تلاش،اشاره،جامعه،كشور،ركني

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید عبدالهادی رکنی حسینی عصر یکشنبه در نشست شورای اداری شهرستان گناوه با اشاره تقارن عید نوروز و ماه مبارک رمضان اظهار داشت: امسال دو بهار عید نوروز و بهار طبیعت و ماه مبارک رمضان بهار قرآن با هم تقارن پیدا کرده است و باید تلاش کنیم از این فرصت حداکثر استفاده را ببریم.
امام جمعه گناوه با اشاره به اینکه سال ۱۴۰۱ سال پرفراز و نشیب و همراه با حوادث تلخ و شیرین برای کشور و ملت ما بود، بیان کرد: علیرغم همه توطئه‌های دشمنان در سال ۱۴۰۱ علیه نظام مقدس اسلامی به خصوص اغتشاشات اخیر، با بصیرت و حضور مردم در همه عرصه‌ها از جمله راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن و با رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب توانستیم با پیروزی از این اغتشاشات و حوادث عبور کنیم و توطئه‌های دشمنان بار دیگر خنثی شد.
امام جمعه گناوه بیان کرد: دولت سیزدهم تلاش‌ها و گام‌های خوب و مؤثری در حمایت از تولید و تحقق شعار سال برداشت و این تلاش‌ها قابل تقدیر است.