خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 06 فروردین 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

لنج‌داران استان بوشهر مشکل دارند/ لزوم توجه به معیشت ساحل‌نشینان

مهر | استان‌ها | یکشنبه، 28 اسفند 1401 - 20:34
بوشهر- نایب رئیس دوم مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر لزوم بر رفع مشکلات لنج‌داران، گفت: نیازها و مطالبات ساحل‌نشینان در تصمیم‌گیری مسئولان لحاظ شود.
بوشهري،حسيني،انقلاب،مشكلات،مسئولين،استان،رهبري،مشكل،خبرگان،د ...

خلاصه خبر

وی تصریح کرد: دشمن تمام امکانات خود را بسیج کرده بود که یا براندازی و یا تجزیه را محقق کند و در تمام شعارها و تبلیغات آنها همین بود و اربابان خارجی به اینها اطمینان خاطر داده بودند که ما کار را یکسره خواهیم کرد اما همه نقشه‌های آنها بر باد رفت.
وی تاکید کرد: مسئولین در تصویب قوانین در این مناطق تسریع کنند و تصمیمات باید متناسب با شرایط باشد و قانون عمیقاً از متن جامعه برخاسته باشد.
وی اضافه کرد: همه مردم ما با قاچاق که ضربه به منافع ملی است مخالف هستند اما لنج داران ما در استان مشکل دارند و فقط مشکلات مربوط به اینها نیست و افراد زیادی در محیط پیرامونی آنها تحت تأثیر قرار دارند و محدودیت لنج داران باعث مشکلات برای ارزاق مردم می‌شود.
آیت الله حسینی بوشهری گفت: نباید در منطقه‌ای دور از مناطق مرزی بنشینیم و تصمیماتی بگیریم که زندگی روزانه و دراز مدت مردمی که مرزداران شایسته برای کشور هستند و افتخار آنها مرزداری و مبارزه با استعمار بوده دچار مشکل شود.