خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 07 فروردین 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تولید و کارآفرینی در کرمانشاه سال آینده رونق می گیرد

مهر | استان‌ها | یکشنبه، 28 اسفند 1401 - 19:42
کرمانشاه- استاندار کرمانشاه با بیان اینکه اتفاقات راهگشایی در حوزه بانکی استان رخ داده، گفت: تولید و کارآفرینی در کرمانشاه سال آینده رونق می گیرد.
استان،صنعت،دانش،صحرايي،كرمانشاه،حوزه،نخبه،جذب،آموزان،دانشجوي ...

خلاصه خبر

استاندار کرمانشاه تاکید کرد: در کرمانشاه هم سعی می‌کنیم از ثمرات این توافق جدید در راستای رونق اقتصادی و توسعه تجارت استان بهره بگیریم.
وی به برخی تلاش‌های ثمربخش در حوزه تأمین مالی پروژه‌های سرمایه گذاری استان خبر داد و گفت: خوشبختانه در حوزه بانک‌ها اتفاقات بسیار خوب و راهگشایی رخ داده که آثار مثبت و مبارک آن را در سال ۱۴۰۲ برای کارآفرینی و تولید شاهد خواهیم بود.
استاندار کرمانشاه اجرای طرح جذب نخبگان دانشگاهی و دانش آموزی در حوزه صنعت استان را بسترساز تحول و پویایی در استان دانست و گفت: تلاش می‌کنیم هر چه سریع‌تر بستر جذب دانش آموزان و دانشجویان نخبه کرمانشاهی در بخش صنعت استان را فراهم کنیم تا این عزیزان به اشتغال و پیشرفت استان کمک کنند.
در این نشست طرح جذب نخبگان دانشگاهی و دانش آموزی در حوزه صنعت استان و همچنین گزارش بررسی و پایش فضای کسب و کار استان کرمانشاه ارائه شد.