خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 08 فروردین 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

دستور رئیس دادگستری تهران برای ناامن کردن محیط برای سارقان در ایام تعطیلات نوروز

باشگاه خبرنگاران | اجتماعی و حوادث | یکشنبه، 28 اسفند 1401 - 19:06
رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: دادستان‌ها و روسای حوزه‌های قضایی در هماهنگی و تعامل با پلیس به‌گونه‌ای عمل نمایند تا با توجه به تعطیلات پیش‌رو، محیط برای عرض اندام مجرمان و به‌طور خاص سارقان ناامن شود.
تهران،استان،قضايي،دادگستري،رئيس،تعطيلات،تاكيد،نوروز،ايام،سخن ...

خلاصه خبر

آخرین نشست شورای معاونین دادگستری کل استان تهران با حضور علی القاصی، رئیس کل دادگستری استان تهران، علی صالحی، دادستان تهران و معاونین قضایی رئیس کل برگزار شد.
رئیس کل دادگستری استان تهران ضمن ابراز خرسندی از اهتمام مسئولان و مدیران واحد‌های قضایی به‌منظور اجرایی کردن سیاست‌های دستگاه قضا در دادگستری کل استان تهران عنوان کرد: بی‌شک اگر همت و تلاش مدیران و مسئولان واحد‌های قضایی، کارکنان قضایی و اداری نبود، بسیاری از توفیقات حاصل نشد که در همین راستا، از تمامی همکاران خود در واحد‌های قضایی سراسر استان تهران و معاونین محترم تشکر می‌کنم.
القاصی در بخش دیگری از سخنان خود بر ضرورت راه‌اندازی هیئت اتقان آراء تاکید کرد و گفت: اهمیت این هیئت از آن حیث است که می‌تواند قضات را از نظر علمی مورد ارزشیابی قرار دهد و توان علمی قضات را احصاء و تعیین نماید.
القاصی همچنین تاکید کرد تا دادستان‌ها و روسای حوزه‌های قضایی در هماهنگی و تعامل با پلیس به‌گونه‌ای عمل نمایند تا با توجه به تعطیلات پیش‌رو، محیط برای عرض اندام مجرمان و به‌طور خاص سارقان ناامن شود.
وی در بخش پایانی سخنان خود فرصت خدمت در دستگاه قضا را گذرا دانست و از همه مسئولان قضایی، قضات و کارکنان اداری دادگستری کل استان تهران خواست تا در جهت خدمت به مردم و کسب رضایت پروردگار متعال مستمرا با عزم و اراده راسخ گام بردارند.