خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 12 فروردین 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

رویکرد اصلی در تدوین دانشنامه دفاع مقدس استان مرکزی پژوهش محوری و کار علمی است- اخبار مرکزی - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | یکشنبه، 28 اسفند 1401 - 18:16
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی گفت: رویکرد اصلی در تدوین دانشنامه دفاع مقدس استان مرکزی پژوهش محوری و کار علمی است.
مقدس،دفاع،مسجد،استان،دانشنامه،اراك،دوران،مركزي،علمي،انقلاب،ر ...

خلاصه خبر

وی افزود: تولید علم از از مهمترین مطالبات رهبر معظم انقلاب اسلامی در حوزه دفاع مقدس بوده که دانشنامه دفاع مقدس در این راستا نقشی موثر و مهم دارد و امیدواریم بتوان با کارهای علمی و تخصصی اقدامات چشمگیر و قابل توجهی در حوزه کارهای علمی عرصه دفاع مقدس اجرا سازیم.
کریمی بیان کرد: قطعا تدوین دانشنامه دفاع مقدس استان مرکزی حرکتی موثر و گام بلندی برای انتقال ارزش‌ها و حماسه‌های دفاع مقدس به نسل امروز به ویژه جوانان و نوجوانانی است که دوران دفاع مقدس را ندیده اند و با این اقدام و شیوه می‌توانیم مانع فراموشی حوادث و رشادت و حماسه آفرینی دفاع مقدس و تبیین حقایق هشت سال دفاع مقدس شد که قطعا مقالات دانشنامه شروعی برای فعالیت‌های علمی و پژوهشی در این عرصه به شمار می‌رود.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مرکزی ادامه داد: در دوران دفاع مقدس و انقلاب اسلامی مساجد نقشی مهم و اساسی ایفا کردند بنابراین در راستای تدوین این دانشنامه تخصصی موضوع تدوین و تهیه مقالات علمی و تخصصی پیرامون نقش ادارات و اماکن ماندگار در دوران دفاع مقدس در دستور کار قرار گرفته است.