خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 05 فروردین 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

چه سریال‌هایی در نوروز پخش می‌شوند؟

مشرق | فرهنگی و هنری | یکشنبه، 28 اسفند 1401 - 18:11
با تقارن نوروز و رمضان ۱۴۰۲، ۵ سریال ایرانی و ۶ سریال خارجی در گونه های متنوع طنز، تاریخی، درام، جاسوسی و ... در جدول پخش شبکه های سیما قرار گرفته است.
سريال،شبكه،ساعت،مجموعه،فصل،سيما،آنتن،تماشا،قسمت،روز،مندان،مح ...

خلاصه خبر

به گزارش مشرق، سریال«نون خ» که تاکنون ۳ فصل آن به روی آنتن رفته است امسال فصل چهارم آن در ایام عید برای علاقه مندان این سریال از شبکه یک سیما به روی آنتن می رود.
این سریال شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۲ از آنتن شبکه یک پخش می شود.
شبکه دو سیما قسمت های برگزیده آقای قاضی که جزو مجموعه های پرمخاطب شبکه بوده را در روزهای نخست نوروز پخش خواهد کرد.
سریال آتش و باد محصول مرکزسیما فیلم و با تهیه کنندگی حسن نجاریان و کارگردانی مجتبی راعی است که از جمعه ۲۶ اسفندماه ساعت ۱۹ به روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت.
این سریال هر شب ساعت ۲۴ به روی آنتن خواهد رفت و در ساعت های ۱۱ و ۱۶:۳۰ همان روز تکرار خواهد شد.
«لوگان روی» بزرگ خاندان روی و صاحب یک امپراطوری رسانه ای بزرگ در آمریکا به دلیل بیماری برای مدتی از کار کناره گیری می کند و پسر بزرگش برای مدتی جانشین او می شود.
کارگردان این مجموعه احمد علا الدیب است و هند صبری، احمد عز، صلاح عبدالله و مایان السید بازیگرانی هستند که در این مجموعه تلویزیون به ایفای نقش پرداخته اند.
پس از آن سریال «آخرین اتوبوس» در همین ساعت روانه آنتن می شود.
«آوای باران» هر روز ساعت ۱۸؛ سریال کره‌ای «سایمدانگ» هر روز ساعت ۱۹؛ «چار دیواری» هر شب ساعت ۲۰ ؛ فصل سوم سریال «زیر خاکی» ساعت ۲۱؛ «مندلورین» ساعت ۲۲ روی آنتن شبکه تماشا می روند.