خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 03 فروردین 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

پرداخت ۳۸۰ میلیارد تومان تسهیلات به نیازمندان خراسان جنوبی

مهر | استان‌ها | یکشنبه، 28 اسفند 1401 - 17:28
بیرجند- مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی از پرداخت بیش از ۳۸۰ میلیارد تومان تسهیلات برای اشتغال نیازمندان از ابتدای امسال خبر داد.
امداد،كميته،استان،مسكن،حوزه،همكاري،ارائه،ايجاد،درصد،نيازمندا ...

خلاصه خبر

عرب با اشاره به نظارت مستمر تا ۵ سال بر طرح‌های اشتغال ایجاد شده گفت: ۳۹ درصد طرح‌های اجرا شده در روستاها، ۶۱ درصد شهرها و ۶۵ درصد مجریان مرد و ۳۵ طرح‌ها توسط مجریان خانم اجرایی شده و در حال حاضر ۱۸ هزار طرح ج تحت نظارت کمیته امداد استان هستند.
وی با اشاره به افتتاح ۲۳ هزار واحد مسکن محرومان در ۱۴ اسفند با حضور رئیس‌جمهور تصریح کرد: سهم خراسان جنوبی از این تعداد واحد مسکونی یک هزار و ۳۸۰ واحد بود که با همراهی و همکاری بنیاد مستضعفان، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، سپاه و سازمان مدیریت برنامه‌ریزی در استان احداث و افتتاح شد.
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان‌جنوبی ادامه داد: در راستای ترویج فرهنگ قرض‌الحسنه و گره گشایی از نیازمندان در صندوق امداد ولایت بیش از ۸ هزار مورد قرض‌الحسنه به نیازمندان با اعتبار بیش از ۹۰ میلیارد تومان پرداخت شد.
وی در پایان با قدردانی از همراهی خیران و نیکوکاران، از آن‌ها خواست هم چنان محرومان را یاری کنند و مهربانی خود را با این افراد تقسیم کنند.