خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 06 فروردین 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

واکنش نایب رئیس کمیسیون اصل نود به بی اهمیتی مسئولان استان به احیای "چمن سلطانیه"- اخبار زنجان - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | یکشنبه، 28 اسفند 1401 - 17:17
نایب رئیس کمیسیون اصل نود به بی اهمیتی مسئولان استان به احیای "چمن سلطانیه واکنش نشان داد و گفت: اهمیت چمن طبیعی سلطانیه کمتر از دریاچه ارومیه نیست.
چمن،سلطانيه،احياي،زنجان،مسئولان،استان،استاني،طبيعي،موضوع،قرا ...

خلاصه خبر

نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی گفت: آنچه موجب احیای چمن سلطانیه است، همین مطالبه‌گری جدی و پیگیری آن است نه بازی سیاسی با آن، موضوع احیای چمن سلطانیه بارها مورد مطالبه قرار گرفته و حتی در سفر اخیر وزیر نیرو به زنجان و در جلسه شورای اداری استان به این موضوع اشاره کردم.
در آینده استاندار نباید برای ریزگردها منتظر عراق و سوریه باشد، همین چمن سلطانیه به قدر کافی ریزگرد تولید خواهد کرد که فضای تنفس را در این استان کاملا مسدود کند.
نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: مسئولان استان نباید در حین تشکیل بحران تماشاچی و پس از وقوع آن به فکر چاره باشند، اینکه تاکنون هیچ مسئول عالی رتبه استانی از چمن تاریخی سلطانیه بازدید میدانی نداشته، نشان از عدم شناخت نسبت به تبعات فاجعه بار این دغدغه زیست محیطی دارد که در صورت بروز به عنوان یک کانون بزرگ ریزگرد اقصی نقاط استان زنجان را در بر خواهد گرفت.