خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 08 فروردین 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

اتوبوس های «قرار زیارت» در مشهد رونمایی شد- اخبار خراسان رضوی - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | یکشنبه، 28 اسفند 1401 - 17:17
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: طرح "قرار زیارت"، زمینه ساز و تسهیل گر امر زیارت است که شهروندان را برای پابوسی امام رضا(ع) گرد یکدیگر جمع می کند.
زيارت،منطقه،قرار،آينده،شهر،طرح،فرهنگي،شوراي،مسجد،مشهد،اعتبار ...

خلاصه خبر

بیش از 2500 مورد تشرف گروهی به حرم مطهر در قالب طرح قرار زیارت
وی با بیان اینکه در سال جاری، بیش از 2500 تشرف گروهی داشته‌ایم، گفت: این تشرف‌ها از مساجد محوری سطح شهر، با تمرکز بر مناطق کم‌برخوردار و حاشیه شهر صورت گرفت.
معاون زیارت و گردشگری سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد افزود: در حرم مطهر رضوی نیز با همکاری آستان قدس رضوی برنامه‌های ویژه فرهنگی پیش‌بینی شده که از جمله آن‌ها ‌می‌توان تورهای بازدید اشاره داشت.
اختصاص اعتبار 600 میلیارد تومانی برای پروژه‌های منطقه 6 در سال آینده
کاظم یزدان مهر، شهردار منطقه 6 نیز اظهار داشت: شهرداری منطقه 6 در سال 1401 با حمایت اعضای شورای شهر و مدیریت شهری اتفاقات خوبی را در حوزه پروژه‌های عمرانی، فرهنگی و خدمات شهری رقم زد.
وی افزود: باتوجه به دغدغه اعضای دوره ششم شورای اسلامی شهر مشهد درباره حاشیه شهر، در سال 1401 مبلغ 430 میلیارد تومان اعتبار تعریف شد که با توکل و یاری خدا همه پروژه ها با تلاش و کوشش همکاران در منطقه 6 و معاونت ستادی به اتمام رسید.