خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 11 فروردین 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تکمیل پروژه پروژه بیمارستان 144 تختخوابی خمین- اخبار مرکزی - اخبار استانها تسنیم

تسنیم | استان‌ها | یکشنبه، 28 اسفند 1401 - 17:17
مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی از تکمیل پروژه پروژه بیمارستان 144 تختخوابی خمین خبر داد.
تكميل،نصب،اجراي،تاسيسات،پروژه،درصد،خمين،ساختمان،ميزان،بيمارس ...

خلاصه خبر

انعامی خاطرنشان کرد: پس از این قرارداد و در قرارداد دومی با موضوع اجرای عملیات باقیمانده پروژه بیمارستان 144 تختخوابی خمین با قراردادی بیش از 194 میلیارد ریال اعتبار از 30 خردادماه 93 و با پیش‌بینی 30 ماهه کار انجام گرفت که 75 درصد ساختمان اصلی و حدود 65 درصد از کل پروژه انجام شده است.
مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی ادامه داد: در حال حاضر نیز قراردادی برای عملیات تکمیل ابنیه و تاسیسات الکتریکی و مکانیکی ساختمان اصلی و ساختمان‌های جنبی و محوطه سازی بیمارستان 144 تختخوابی خمین منعقد شده که از 10 آذرماه 99 باید در 10 ماه با مبلغی بیش از 710 میلیارد ریال کار انجام می‌پذیرفت.
مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی با اشاره به اقدامات تکمیل شده در پروژه گفت: این در حالی است که کار تکمیل سیم‌کشی شامل پریز و روشنایی در کل ساختمان، تکمیل کابل کشی در طبقات، تکمیل آسانسورها و نصب و راه اندازی کابین و موتورخانه به میزان 85 درصد، اجرای عملیات لوله‌کشی مربوط به هوارسان‌ها و تکمیل کانال‌های مربوطه به میزان 45 درصد، تکمیل عملیات اجرایی گازهای طبی، اجرای عملیات کابل‌کشی ساختمان به میزان 85 درصد، تکمیل کانال‌های ساختمان به میزان 98 درصد، نصب چراغ‌های روشنایی و سیستم صوتی به میزان 80 درصد، نصب لوازم بهداشتی به میزان 70 درصد، تهیه تجهیزات تکمیلی آسانسورها و راه‌اندازی کامل به صورت 100 درصدی، نصب کلیدها و پریزها، تکمیل نردبان کابل در اتاق‌های برق، خرید دستگاه‌های هواساز، تکمیل سینی کابل‌ها فشار ضعیف و جریان ضعیف در بخش تاسیسات انجام گرفته است.